שלום פרידמן
|
יום כ"ה סיון ה׳תשפ״ג
14.06.2023
הכינוס האזורי לשלוחי הרבי לאיים הקריביים | תיעוד
שלוחי הרבי לאיים הקריביים מתכנסים בימים אלו לכינוס השלוחים השנתי | אליהם הצטרפו יו"ר כינוס השלוחים העולמי והכוח המניע מאחורי חב"ד בקריביים, סיו"ר ה'מרכז לענייני חינוך' הרב משה קוטלרסקי והרב מענדל זרחי - מנהל בית חב"ד פורטו ריקו ומייסד בית חב''ד הראשון באזור
![הכינוס האזורי לשלוחי הרבי לאיים הקריביים | תיעוד הכינוס האזורי לשלוחי הרבי לאיים הקריביים | תיעוד](https://col.org.il/files/uploads/crop/2023/06/648950d13e139_1686720721_news_main_gallery.jpg)
שלוחי הרבי לאיים הקריביים מתכנסים בימים אלו לכינוס השלוחים השנתי. אליהם הצטרפו יו"ר כינוס השלוחים העולמי והכוח המניע מאחורי חב"ד בקריביים, סיו"ר ה'מרכז לענייני חינוך' הרב משה קוטלרסקי והרב מענדל זרחי - מנהל בית חב"ד פורטו ריקו ומייסד בית חב''ד הראשון באזור.
השלוחים ומשפחותיהם מ-17 האיים הקריביים, כולל ארובה, ג'מייקה ואיי קיימן, מתכנסים בבית חב"ד שבמחוז סאות'ווסט ברווארד, פלורידה, לאחווה, שיתוף רשמים מהשליחות והתוועדות שבת אחים גם יחד
השנה לראשונה התקיים כינוס מקביל לילדי השלוחים, מה שאפשר להם את ההזדמנות הנדירה להתחבר עם חבריהם השלוחים מהאיזור.
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות