![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/share_link.png)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/share_whatsapp.png)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/share_twitter.png)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/share_facebook.png)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/share_email.png)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/share_link.png)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/share_whatsapp.png)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/share_twitter.png)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/share_facebook.png)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/share_email.png)
מנדי ברגר
|
יום ג' אייר ה׳תשפ״ג
24.04.2023
הכינוס ה-כ"ד של אימפריית שלוחי חב"ד בפריז והסביבה | צפו
תפארת שבתפארת: למעלה מ-200 שלוחי חב"ד בעיר פריז בירתה של צרפת והסביבה התכנסו יחדיו למעמד הקהל וכינוס השלוחים האזורי ה-כ"ד, שלוחים הפועלים תחת ה'בית ליובאוויטש' בראשותו של השליח הראשי בפריז - הרב מנחם מענדל אזימוב • בכינוס: הרצאות, סדנאות והתוועדויות • הצלם מרדכי לובעצקי משתתף בכינוס ומגיש תיעוד מהיום הראשון
![הכינוס ה-כ הכינוס ה-כ](https://col.org.il/files/uploads/crop/2023/04/64461c8c1185d_1682316428_news_main_gallery.jpg)
צילום: מרדכי לובעצקי
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
למקרה שפספסתם
הוסף תגובה
0 תגובות