![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/share_link.png)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/share_whatsapp.png)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/share_twitter.png)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/share_facebook.png)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/share_email.png)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/share_link.png)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/share_whatsapp.png)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/share_twitter.png)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/share_facebook.png)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/share_email.png)
מנדי ברגר
|
יום י"ג ניסן ה׳תשפ״ג
04.04.2023
כבוד ליובאוויטש: 15 'טנקי מבצעים' כבשו את רחובות פריז
לכבוד י"א ניסן - יום הולדתו ה-121 של הרבי, יצאו 15 'טנקי מבצעים' לסיבוב ברחבי העיר פריז בירתה של צרפת - והכל בניצוחו וביוזמתו של השליח הרב שלומי בן שושן • הצוותים חילקו מצות ליהודים, ואף הציעו להם למכור את החמץ שברשותם לחג הפסח
צילום מרדכי לובעצקי
![כבוד ליובאוויטש: 15 'טנקי מבצעים' כבשו את רחובות פריז כבוד ליובאוויטש: 15 'טנקי מבצעים' כבשו את רחובות פריז](https://col.org.il/files/uploads/crop/2023/04/642bc2f246cc6_1680589554_news_main_gallery.jpg)
צילום: מרדכי לובעצקי
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
למקרה שפספסתם
הוסף תגובה
0 תגובות