מערכת COL
|
יום ד' תשרי ה׳תשס״ו
07.10.2005
'מעגל הידידות': סיפור של הצלחה
בעוד היום פועלים ברחבי ארה"ב כשלושים מרכזים של 'מעגל הידידות' שהושקו לפני עשר שנים על ידי הרב לוי שם-טוב, הרי שבתוך 5 שנים צפוי מספרם להגיע ל-100. 'מרכזי הידידות' משרתים ילדים מוגבלים ומשפחותיהם באמצעות מתנדבים העובדים עם הילדים באופן רצוף. ה'שלוחים אופיס' הפועל לעזרת השלוחים, מפעיל מחלקה מיוחדת למרכזי הידידות, המעניק שירות באמצעות קיום שיחות וועידה, המאפשרים העברת מידע ורעיונות, ספריית משאבים, ועזרה בהקמת מרכז ידידות. כמו-כן מציע המשרד ערכות המיועדות לקדם את תמיכת הקהילה במרכזי הידידות שבהן מודגשת גם העובדה שמלבד הסיוע לילדים המוגבלים מפתחת הפעילות השוטפת גם את אישיותם של המתנדבים.
!['מעגל הידידות': סיפור של הצלחה 'מעגל הידידות': סיפור של הצלחה](https://col.org.il/files/uploads/crop/2005/10/5c2ad22ff2c44_1546310191_news_main_gallery.jpg)
100 מרכזים עד שנת 2010. מעגלי הידידות
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות