שלום לאופר
|
יום ח' אלול ה׳תשפ״ב
04.09.2022
בא לקלל ונמצא מברך: כך נכבש הכתב על ידי השליח
הכתב שזעם על ה'מבצעים' שנעשו בעיר תל-אביב בשנת תשמ"א ונכבש בקסמו של השליח לעיר תל-אביב • כך סוקרה בעיתון 'ברשת' הגעתו של הרב גערליצקי לעיר תל-אביב • "כוחות צבא ה' פשטו על בתי הספר היסודיים והסבירו להם מה הסדר בעולמנו: מפקד הכוח הוא הרבי מליובאוויטש ורק הקדוש-ברוך-הוא מעליו" כך נכתב בעיתון בקצף • "תל-אביב על המפה"
![בא לקלל ונמצא מברך: כך נכבש הכתב על ידי השליח בא לקלל ונמצא מברך: כך נכבש הכתב על ידי השליח](https://col.org.il/files/uploads/crop/2022/09/6313ccaa2e9fc_1662241962_news_main_gallery.jpg)
גזירי העיתונים המובאים בכתבה
שני גזירי עיתונים מן הארכיון מובאים כאן: האחד מראשית ימי שליחות של הרב יוסף שמואל גערליצקי בעיר תל-אביב ופורסמה בעיתון החב"די 'ברשת' והשני מעיתון תל-אביבי מתאריך י' ניסן תשמ"ד ובו כתב שמתחיל את כתבו בזעם רב על חב"ד בתל-אביב ומסיים מוקסם מאישיותו של הרב גערליצקי.
צפו בתיעוד הארכיוני:
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות