מנדי ברגר
|
יום כ"ז תמוז ה׳תשפ״ב
26.07.2022
חניכי 'גן ישראל' האמריקאים חזרו מהקעמפ לקראון הייטס
הקדימו לצאת ל'בין הזמנים': ילדי מחנה הקיץ קעמפ גן ישראל - המחזור הראשון, ששהו בהרי פארקסוויל שבניו יורק, חזרו אתמול (ב') לביתם בשכונת קראון הייטס שבברוקלין, לאחר חופשת בין הזמנים מהנה ברוחניות וגשמיות • את האוטובוסים שהגיעו לשכונה עם הילדים המרוצים, קיבלו ההורים בזרועות פתוחות. הצלם שניאור חביב תיעד את המפגש
![חניכי 'גן ישראל' האמריקאים חזרו מהקעמפ לקראון הייטס חניכי 'גן ישראל' האמריקאים חזרו מהקעמפ לקראון הייטס](https://col.org.il/files/uploads/crop/2022/07/62df88d7c0c2d_1658816727_news_main_gallery.jpg)
צילום: שניאור חביב
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות