מערכת COL
|
יום ח' תמוז ה׳תשפ״ב
07.07.2022
כשרבין הפך את הברכה לקללה: וגם מתי בדידות זה הדבר הנכון?
"לא עוד עם לבדד ישכון", הכריז רבין במהלך חתימת הסכם השלום בין ישראל לירדן. הוא כנראה רצה לתקן את קללתו של בלעם ולהכריז שמעתה ואילך לא נהיה בודדים, אך דבריו של בלעם נאמרו כברכה מיוחדת שהיא סוד ההישרדות של עם ישראל • שיעורו של הרב יחיאל קוצר, על האיזון שבין התערבות והשפעה לבין ייחודיות ובדידות
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות