![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/share_link.png)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/share_whatsapp.png)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/share_twitter.png)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/share_facebook.png)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/share_email.png)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/share_link.png)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/share_whatsapp.png)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/share_twitter.png)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/share_facebook.png)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/share_email.png)
צבי סופר
|
יום ט' ניסן ה׳תשפ״ב
10.04.2022
חפשו את עצמכם: רבבות בכינוס הענק וההיסטורי ב'טדי'
רבבות חסידי חב"ד איחלו 'מזל טוב רבי' בכנס הענק שנערך ביום רביעי האחרון באיצטדיון 'טדי' בירושלים • הצלם מענדי קורנט סייר ביציעים שמארחים בדרך כלל אירועים אחרים, ומגיש גלריית ענק מהרגעים הקטנים והגדולים, כפי שבאו לידי ביטוי בפניהם של האבות והבנים שהשתתפו יחדיו בכנס • צפו בגלריה ראשונה, חפשו את עצמכם בתמונות
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
למקרה שפספסתם
הוסף תגובה
0 תגובות