מערכת COL
|
יום ג' ניסן ה׳תשפ״ב
04.04.2022
התלמידים השלוחים בקרית אתא לימדו הילדים תאריכים חסידיים
בימים אלו תם החלק השני במבצע הלימוד שארגנו התלמידים השלוחים בקריית אתא לידי העיר, במסגרתו לומדים את תולדות רבותינו נשיאנו. השבוע המצטיינים יצאו לטיול קרטינג
![התלמידים השלוחים בקרית אתא לימדו הילדים תאריכים חסידיים התלמידים השלוחים בקרית אתא לימדו הילדים תאריכים חסידיים](https://col.org.il/files/uploads/crop/2022/04/624b0c0e879d5_1649085454_news_main_gallery.jpeg)
הטיול למצטייני המבצע
לפני כחודשיים פתחו התלמידים השלוחים בישיבת 'תומכי תמימים' בקרית אתא, סניף של הישיבה במגדל העמק, במבצע לימוד ענק לילדי הקהילה.
המצבע, שכלל לימוד תולדות רבותינו נשיאנו, נחלק ל-3 חלקים:
החלק הראשון - לימוד התאריכים המשמעותיים בחיי רבותינו נשיאנו. חלק זה של המבצע הסתיים לרגל יו''ד שבט. בסיומו ישבו תלמידי הישיבה עם ילדי הקהילה להתוועדות חסידית חוייתית עם 'על האש' מפנק, שם גם סיכמו את החומר שלמדו עד כה והכריזו על פרטי המשך המבצע.
החלק השני- לימוד הנהגות ודרכי חייהם של רבותינו נשיאנו. חלק זה של המבצע הסתיים ממש בימים אלה, לרגל י''א ניסן. בסיומו, יצאו ילדי הקהילה לקארטינג חוויתי, לסיכום המבצע עד כה, וההתכוננות לחלק האחרון, שיסתיים בעז''ה בג' תמוז.
בסיום המבצע תיערך הגרלה על כרטיס טיסה לרבי בין כל משתתפי המבצע.
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות