ראש העיר חולון הכריז על י"א ניסן כ"יום החינוך" בעיר
ראש עיריית חולון מוטי ששון הצטרף לנשיא המדינה יצחק הרצוג והכריז על יום י"א ניסן הקרוב כ"יום החינוך" השנתי בחולון, במעמד שליח הרבי ויו"ר מוסדות חב"ד בחולון - הרב דוד גוראריה ושליח הרבי - הרב ירחמיאל גורליק.
בקריאתו ציין ראש העיר כי "גישתו הייחודית של הרבי לחינוך מוצאת ביטוי בפנייתו להורים שישקיעו זמן קבוע מדי יום למחשבה לחינוך ילדיהם לאורה של מורשת ישראל, לערבות הדדית, אחריות אישית, צדק, יושר, מוסר ואמת. יסודות אלה, שלא ניתן לוותר עליהם, לא זו בלבד שיסייעו לילדים להצליח בסביבת עבודה תובענית, אלא הם אף יעזרו לנוער שלנו לפתח מעורבות בקהילות שבהן הוא חי ולתרום להן. ביום זה נשתדל כולנו להעצים את קריאתו לתיקון עולם, להשתתף אישית בחזון הגדול שלו, חזון אחרית הימים, חזון של תקוה, שלום ואהבה, להשקיע מאמץ לחינוך אמת ולהעמיק את היסודות הערכיים לקיומה של החברה כולה בישראל ובעולם כולו, ולהכנת העולם לגאולה הקרובה".
בפגישה ביקש ראש העיר להביע את הערכתו לפועלה הגדול של תנועת חב"ד בחולון למען הקהילה, בשליחותו ובהשראתו של הרבי.