COL
|
יום ג' ניסן ה׳תשפ״ב
04.04.2022
ראש עיריית ראש העין הצהיר על 'יום החינוך' לכבוד הרבי
ראש העיר מר שלום בן משה, וסגנו מר מיכאל מלמד, חתמו על הצהרה ליום החינוך לכל מוסדות החינוך בעיר לכבוד יום הולדתו המאה ועשרים של הרבי • במפגש בלשכת ראש העיר השתתפו שלוחי הרבי ומנהלי מוסדות חב"ד
![ראש עיריית ראש העין הצהיר על 'יום החינוך' לכבוד הרבי ראש עיריית ראש העין הצהיר על 'יום החינוך' לכבוד הרבי](https://col.org.il/files/uploads/crop/2022/04/624ac00790a6f_1649065991_news_main_gallery.jpg)
ראש העיר ראש העין מר שלום בן משה, וסגנו מר מיכאל מלמד, חתמו על הצהרה ליום החינוך לכל מוסדות החינוך בעיר לכבוד יום הולדתו המאה ועשרים של הרבי.
במפגש בלשכת ראש העיר השתתפו שלוחי הרבי ומנהלי מוסדות חב"ד.
שלוחי חב"ד בראש העין בראשות השליח הראשי של הרבי הרב בנימין עקיבא הציגו בפני ראש העיר על פעילות שלוחי חב"ד ובתי חב"ד בכל רחבי העיר.
ראש העיר הודה לשלוחים בעיר והזכיר את שלוחי חב"ד באוקראינה ובכל מקום בעולם. "הרבי הוא מנהיג לכל יהודי באשר הוא בכל מקום בעולם ובמיוחד בראש העין", אמר ראש העיר.
פעילות חב"ד בראש העין לאורך השנה כוללת מגוון גדול של תרומה וחיבור לקהילה: מיזם 'שפרה ופועה' אלפי ארוחות חמות ומפנקות ליולדות בשנה, חגי ישראל, רווחה והנגשת היהדות לכל תושבי העיר, מכל סוגי האוכלוסייה.
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות