הופיע: גיליון 'נשמה' לחודש ניסן למקורבי 'בתי חב"ד' ברחבי הארץ
![הופיע: גיליון 'נשמה' לחודש ניסן למקורבי 'בתי חב הופיע: גיליון 'נשמה' לחודש ניסן למקורבי 'בתי חב](https://col.org.il/files/uploads/crop/2022/04/624b04bec1d1a_1649083582_news_main_gallery.png)
ירחון 'נשמה' החדש, לחודש ניסן - המגזין של 'צעירי חב"ד' ושבועון 'כפר חב"ד' לקהל מקורבי בתי חב"ד בארץ הקודש - יוצא לאור ומופץ בימים אלהם לרבבות מקורבי חב"ד בכל רחבי הארץ.
מגזין 'נשמה', שקנה לו שם בקרב רבבות ישראלים, מנגיש את המסרים של החסידיים של התקופה לקהל מקורבי בית חב"ד, בשפה בהירה, ברמה גבוהה ובהגשה מוקפדת. בחודשים האחרונים עבר המגזין מתיחת פנים רעננה, עם גרפיקה עכשווית.
בלב המגזין הנוכחי: שיחה מיוחדת עם הפעיל לשעבר במר"צ, שהפך לשגריר נלהב שמפיץ יהדות.
עוד במגזין: הצצה מפעימה ליומנים מרגשים שכתבו שתיים משליחות חב"ד באוקראינה, תחת הפגזות כבדות, מסע בעקבות הולדתו של הרבי.
במגזין, שגדל בחודשים האחרונים ל-48 עמודים, פרק שני במדור "נשמה בשטח": הסופר מנדי קורטס מגיש הצצה בלתי אמצעית לבית חב"ד הייחודי באשדוד, המיועד לעולים ממדינות ברית המועצות.
לאורך המגזין שלל טורים מאת מרצים, רבנים ומשפיעים.
מגזין 'נשמה' הפך בשנתיים האחרונות לכלי יעיל מאוד להפצת ענייני יהדות וחסידות עבור המקורבים, בשפה בהירה ושווה לכל נפש ובפורמט מהודר.
את המגזין ניתן להשיג בצעירי אגודת חב"ד. עבור שלוחים: בערוץ המרכז לענייני שליחות - לחצו כאן, עבור אנ"ש להפצה: בערוץ אגף המבצעים - לחצו כאן, למנוי פרטי - לחצו כאן
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)