![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/share_link.png)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/share_whatsapp.png)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/share_twitter.png)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/share_facebook.png)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/share_email.png)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/share_link.png)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/share_whatsapp.png)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/share_twitter.png)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/share_facebook.png)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/share_email.png)
מנדי ברגר
|
יום כ' אדר ב ה׳תשפ״ב
23.03.2022
הצלם החב"די דוב בער הכטמן מציג מסע מרתק בירושלים | צפו
הצלם החב"די דוב בער הכטמן מציג מסע מרתק בירושלים, ומההוואי היום יומי של העיר • במסע, מציג הכטמן מסע מהכניסה לירושלים והגשר המיתרים, העיר העתיקה, הכותל המערבי דרך שכונת משכנות שאננים ושוק 'מחנה יהודה' - המקום הכי הומה אדם ביום יום • כן מוצג במסע, תיעוד מארמון הנציב, עמק הצבאים והרובע המוסלמי
![הצלם החב הצלם החב](https://col.org.il/files/uploads/crop/2022/03/623ad45493778_1648022612_news_main_gallery.jpg)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
למקרה שפספסתם
הוסף תגובה
0 תגובות