![](https://col.org.il/files/uploads/crop/2022/02/620b7081450a5_1644916865_news_cover_desktop.jpg)
צבי סופר
|
יום י"ד אדר א ה׳תשפ״ב
15.02.2022
שמחה בטהרתה: יוני שלמה הרקיד התמימים בקרית גת
על-פי הוראת הרבי להרבות "שמחה בטהרתה" בימי חודש אדר, ובפרט בשנה מעוברת עם הכוללת '60 יום שמחה' - התקיימו בהיכל הישיבה הגדולה תומכי תמימים בקרית גת במוצאי שבת ריקודי שמחה יחד עם בעל המנגן ר' יוני שלמה, אמן הקלידים ר' אלאור וולנר יחד עם בנו מאיר • אנ"ש קריית גת השתתפו כתף אל כתף עם התמימים בריקודי השמחה וב'סדר ניגונים' מעורר
![שמחה בטהרתה: יוני שלמה הרקיד התמימים בקרית גת שמחה בטהרתה: יוני שלמה הרקיד התמימים בקרית גת](https://col.org.il/files/uploads/crop/2022/02/620b70789a969_1644916856_news_main_gallery.jpg)
צילומים: יוסי קורנט
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות