צבי סופר
|
יום י"ג אדר א ה׳תשפ״ב
14.02.2022
לא מותירים קהילה מאחור: "צריכים לעזור לאנשים"
לא עוזב: שליח חב"ד בחרקוב הרב משה מוסקוביץ', בגל"צ: "מנסים לחזק את הקהילה. פאניקה וייאוש לא יעזרו. יש כאלו שעוזבים, אבל הרוב נשארים. מחבקים את כולם אני והמשפחה נשארים, צריכים לתמוך ולסייע לקהילה"
![לא מותירים קהילה מאחור: לא מותירים קהילה מאחור:](https://col.org.il/files/uploads/crop/2022/02/620a1c43ed42e_1644829763_news_main_gallery.jpg)
הרב משה מוסקוביץ'
שליח חב"ד בחרקוב הרב משה מוסקוביץ', בגל"צ: "מנסים לחזק את הקהילה. פאניקה וייאוש לא יעזרו. יש כאלו שעוזבים, אבל הרוב נשארים. מחבקים את כולם אני והמשפחה נשארים, צריכים לתמוך ולסייע לקהילה".
לגבי האווירה הכללית, מציין שליח חב"ד: "יש ברחוב סוג של אדישות, לא רואים אגירת מזון ודברים חריגים".
להאזנה לראיון בגל"צ:
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות