מנדי ברגר
|
יום י' שבט ה׳תשפ״ב
12.01.2022
חזרת המאמר "באתי לגני" בזאל הגדול ובחדרו של הרבי | צפו
אלפי חסידי חב"ד האזינו אמש (ג') לאחר תפילת ערבית, לחזרה על המאמר "באתי לגני" שהתקיימו בבית אגודת חסידי חב"ד 770 בקראון הייטס- ניו יורק, לרגל היום הקדוש יו"ד שבט, יום ההילולא של כ"ק אדמו"ר הריי"צ נ"ע ויום בו קיבל הרבי את הנשיאות והנהגת החסידים • את המאמר חזרו בזאל הגדול והמרכזי ב-770, בחדרו הקדוש של הרבי, ובזאל הקטן העליון
![חזרת המאמר חזרת המאמר](https://col.org.il/files/uploads/crop/2022/01/61de7f395cfe5_1641971513_news_main_gallery.jpg)
צפו בחזרת המאמר:
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות