מערכת COL
|
יום ד' אב ה׳תשס״ה
09.08.2005
שלוחים חדשים למונסי: משפחת קריביסקי
שלוחים חדשים מצטרפים בימים אלו לצבא שלוחי חב"ד בארצות הברית: הרב חנן קריביסקי ורעייתו מקראון-הייטס יוצאים בשליחות לעיר מונסי שבמדינת ניו-יורק. השלוחים החדשים יפעלו בקרב הסטודנטים באוניברסיטת רקלנד. השלוחים החדשים מונו על-ידי השליח הרב שמחה וורנר. השלוחים החדשים יוצאים בסיוע מרכז חב"ד הפועלים בקמפוסים בארה"ב.
![שלוחים חדשים למונסי: משפחת קריביסקי שלוחים חדשים למונסי: משפחת קריביסקי](https://col.org.il/files/uploads/crop/2005/08/5c2ac7ca14cf4_1546307530_news_main_gallery.jpg)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות