צבי סופר
|
יום כ"ח אב ה׳תשפ״א
06.08.2021
סוד קסמה של הכיכר: ראש העיר והאדריכל בראיון כפול
הסיבה האמיתית מדוע הקמתי את כיכר השלוחים: ראש העיר ביתר הרב מאיר רובינשטיין בשיחת עומק על הכיכר החדשה שמעטרת את העיר, ועל המשך ביסוס מוסדות וארגוני חב"ד • אדריכל הניצחון: אדריכל הכיכר, יהודה איידלמאן, אמן ויוצר חרדי-ליטאי מבני ברק, חושף בראיון מיוחד ואישי כיצד הפרוייקט 'סחף' אותו: "טסתי ל-770 בניו יורק במיוחד כדי למדוד קנ"מ, וישבתי שעות עם אדריכל 770 בכפר חב"ד הרב מוט'ל גורליק. אחת היצירות היותר מיוחדות ומושקעות שלי" • היוזמה שעוררה הדים בגבעה סי • עוד בירחון: התוועדויות, שיעורים וישיבת הקיץ, והתפתחות הקהילה
![סוד קסמה של הכיכר: ראש העיר והאדריכל בראיון כפול סוד קסמה של הכיכר: ראש העיר והאדריכל בראיון כפול](https://col.org.il/files/uploads/crop/2021/08/610d2118c4f3c_1628250392_news_main_gallery.jpg)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות