שלמה מן
|
יום כ' תמוז ה׳תשפ״א
30.06.2021
הניסוי והתהייה של השליח בצפון נתניה; והעצה למי שבמצב דומה
הרב נחום גולדשמיד, משלוחי הרבי בצפון נתניה וחבר מטה הרמב"ם היומי של צעירי אגודת חב"ד, שיתף את אלפי המתכנסים בחגיגת סיום הרמב"ם מחזור ה-40 בבריכת הסולטן בלימוד הרמב"ם האישי שלו. הנקודה: "אם אני יכול - למרות העיסוקים ועל אף אי הרגילות שלי להתמיד בהחלטות - כנראה שכולם יכולים!" • ותלמדו בחברותא
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות