צבי סופר | יום ה' ניסן ה׳תשפ״א 18.03.2021

מזכיר הבי"ד: "לאור הוראת הרבי אני ובני ביתי נצביע ג"

מזכיר בית דין רבני חב"ד בארה"ק הגה"ח הרב יצחק יהודה ירוסלבסקי פונה במכתב מיוחד לאנ"ש בו הוא כותב כי בהתאם להוראת הרבי יש להצביע לרשימה החרדית ביותר, ומדגיש כי "אסור להצביע למפלגות שאינן חרדיות ואין להצביע למפלגות שיש חשש שלא יעברו אחוז החסימה"
מזכיר הבי

מזכיר בית דין רבני חב"ד בארה"ק הגה"ח הרב יצחק יהודה ירוסלבסקי פונה במכתב מיוחד לאנ"ש בו הוא כותב כי בהתאם להוראת הרבי יש להצביע לרשימה החרדית ביותר, ומדגיש כי "אין להצביע למפלגות שיש חשש שלא יעברו אחוז החסימה

"אני מבקש שלא להתחכם ולמלאות את רצונו של הרבי. אסור להצביע למפלגות שאינם חרדיות ושיש חשש שלא יעברו את אחוז החסימה", כותב הרב ירוסלבסקי ומסיים: "אני ובני ביתי נצביע לרשימת יהדות התורה שסימנה ג".

הרב ירוסלבסקי לא מסתפק בהודעה מיוחדת זו, ומבקש "לפרסם את המכתב בכל מקום".

בחב"ד רואים במזכיר בי"ד רבני חב"ד הרב ירוסלבסקי את הסמכות הרבנית הבכירה והמוסמכת לאור אין ספור הוראות שקיבל מהרבי ברבות השנים, ובפרט לאור מכתבו של המקובל הגאון הגדול רבי מרדכי אליהו זצ"ל שכתב לרב ירוסלבסקי כי באחת משיחותיו עם הרבי, אמר לו הרבי כי "הרב ירוסלבסקי הינו הסמכות הרבנית העליונה בכל ענייני חב"ד בארץ הקודש".

בעקבות פרסום המכתב ועמדותיו רבות השנים של פרוש למען ארץ ישראל ושמירה על שלושת השלימויות מתגייסים כל רבני ומשפיעי חב"ד בישראל להצלחת רשימת "יהדות התורה" שהיא הרשימה החרדית ביותר בגוש הימין.

הוסף תגובה
0 תגובות
נצפה באתר
עוד באתר
 
העלאת תמונה
x
גרור תמונה לכאן
או
העלה תמונה
ביטול
תייג
טוען תמונות...
שגיאה!
  אישור
  מעלה תמונות...
  התמונות הועלו בהצלחה
  ויפורסמו לאחר אישורן
  התמונות תויגו בהצלחה
  ויוצגו במערכת התמונות
  המשך
  מתוך
  x
  תודה שנרשמת!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  עדכון הנתונים נשמר בהצלחה!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  קיבלנו את בקשתך, לא נשלח יותר הודעות...
  באפשרותך תמיד להתחבר חזרה ולהינות מהעדכונים המעניינים ביותר.