מערכת COL | יום ו' חשוון ה׳תש״פ 04.11.2019

רבני הקהילות בחריש השתתפו ב'כינוס תורה' בבית חב"ד החדש

בית חב"ד חריש בהנהלת השלוחים הרב אביחי והרב דוד כהן, והשליח הרב לוי יצחק אפשטיין, ארגנו כינוס תורה רב רושם, בהשתתפות רבני העיר וציבור מכל גווני הקשת בעיר • האורח המיוחד: הרב יהושע כהן שריתק את הקהל בשיעורו על דרך הלימוד וכלים לזיכרון
רבני הקהילות בחריש השתתפו ב'כינוס תורה' בבית חב

תנופת הפעילות בבית חב"ד חריש נמשכת: בהמשך לזכיה במבנה החדש, ועם סיום תקופת החגים, נערך כינוס תורה מרכזי, בהתאם להוראת הרבי. 

בכינוס השתתפו ונשאו דברים רבני הקהילות בעיר: הרב דוד ברנד, רב קהילת ברסלב 'כוכבי אור', הרב אשר זיגדון, רב הקהילה החרדית 'לעבדך באמת', הרב ברוך צמח, מרבני העיר והרב אוריאור בראל, ראש כולל 'חסדי אבות'.

הרבנים הביעו את התפעלותם מהמבנה המפואר ורחב הידיים, והביעו את קורת רוחם מהעובדה שבית חב''ד זכה במקום, כך שישמש כמרכז תורני שיתן מענה לכל תושבי העיר. 

בכינוס השתתפו עשרות תושבים מכל גווני הקשת של הציבור בעיר. 

את השיעור המרכזי נשא האורח המיוחד הרב יהושע כהן, מחבר ספר 'כרם יהושע',  שנודע בזכרונו הנדיר ושליטתו המקיפה בכל הש''ס כולו. הרב כהן ריתק את הציבור בדבריו ועורר על החשיבות בקביעת עיתים לתורה. 

דברי ברכה נשא ראש העיר, יצחק קשת, שהעלה על נס את פועלם של השלוחים בעיר ושיבח את העשייה הברוכה. 

במהלך הערב התפרסם לוח מיוחד שריכז את רשימת השיעורים ותוכניות הלימוד המתקיימות בבית הכנסת במהלך החורף הקרוב, על מנת לעודד את הציבור ליטול בהם חלק. 

הרב דוד כהן, מנהל בית חב''ד, סיכם בסיפוק: "ברוך ה' אנו זוכים למצב את המקום כמרכז להפצת תורה וחסידות, ובעזרת ה' כנס זה ולוח השיעורים שהתפרסם יהיו רק יריית הפתיחה להמשך פעילות במלא המרץ לנחת רוחו של הרבי".

הוסף תגובה
0 תגובות
נצפה באתר
עוד באתר
 
העלאת תמונה
x
גרור תמונה לכאן
או
העלה תמונה
ביטול
תייג
טוען תמונות...
שגיאה!
  אישור
  מעלה תמונות...
  התמונות הועלו בהצלחה
  ויפורסמו לאחר אישורן
  התמונות תויגו בהצלחה
  ויוצגו במערכת התמונות
  המשך
  מתוך
  x
  תודה שנרשמת!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  עדכון הנתונים נשמר בהצלחה!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  קיבלנו את בקשתך, לא נשלח יותר הודעות...
  באפשרותך תמיד להתחבר חזרה ולהינות מהעדכונים המעניינים ביותר.