שלמה מן | יום ט"ז אלול ה׳תשע״ט 16.09.2019

כיצד תרשמו את בנכם לאירוח בחצרות קודשנו בחודש תשרי?

כך תוכלו להיות מעודכנים בנעשה עם בנכם במשך חודש החגים בחצרות קודשנו: אתר אינטרנט מיוחד של 'ועד תלמידי התמימים העולמי', המופקד מטעם הנהלות הישיבות על אירוחם של אלפי האורחים, יאפשר לכם לקבל דיווח בזמן אמת מהשתתפותו בסדרי הלימוד • כך גם תגנו על בנכם מפגעי הטכנולוגיה במשך חודש תשרי • מעקב COL
כיצד תרשמו את בנכם לאירוח בחצרות קודשנו בחודש תשרי?
כינוס בחודש תשרי של 'ועד התמימים' | צילום: יוסי פרסיה, ארכיון COL

'ועד תלמידי התמימים העולמי', מופקד מטעם הנהלות ישיבות תות"ל ברחבי תבל על אירוחם של אלפי תלמידי התמימים המתעתדים להגיע לקראת חודש החגים של שנת תש"פ לחצרות קדשנו.

על-מנת לסייע לתלמידים האורחים לנצל כראוי את השהות בחצרות קודשנו, מפעיל ה'ועד' תכנית לימוד אטרקטיבית, בהכוונת הנהלות הישיבות. ה'ועד' עורך ומוציא לאור קבצי לימוד בנגלה ובחסידות, ומעמיד מגידי שיעורים מקרב הבחורים הבוגרים ב770, שמרתקים את התלמידים בשיעורים בגמרא, חסידות, ובענייני דיומא. נוסף לכך, מקיים ה'ועד' מבצע נושא פרסים כדי לחזק את שמירת הסדרים בחודש תשרי.

'משגחים' שנבחרו בקפידה מבין תלמידי ישיבת תו"ת המרכזית ב770, יערכו רישום מדוקדק של נוכחות תלמידי התמימים בסדרי הישיבה במהלך חודש תשרי.

כפי שהנהיג ה'ועד' בשנה שעברה, גם השנה -  יוכלו ההורים לקבל דו"ח יומי לאימייל מהשתתפות בנם בסדרי הלימוד באותו היום.

אתר מיוחד

בשנה זו פותח ה'ועד' אתר אינטרנט מיוחד עבור ההורים, שרק באמצעותו יוכלו לרשום את בניהם לאירוח בחודש תשרי בחצרות קודשנו.

האתר שיעלה בשעות הקרובות יפתח את הרישום, עם תום הרישום ייפתח עבורכם "אזור אישי" באתר, בו תוכלו לעקוב בזמן אמת ולהתרשם ממצבו של בנכם ומנוכחותו בסדרי הלימוד. האתר יגיש גם גלריות ודיווחים מלאים מהנעשה בחצרות קודשנו, ויעלו בו תכני ה'ועד' היוצאים לאור במשך השנה.

תכנית שנתית מהפכנית

מלבד תכנית האירוח בחודש תשרי, מפעיל ה'ועד' גם במשך השנה תכניות ומבצעי לימוד שונים, מערך לינה בחצרות קודשנו ביו"ד שבט ובג' תמוז, ומקיים כינוסים בי"א ניסן ובשבת הסמוכה לג' תמוז.

באמצעות האתר יכולו ההורים לרשום את בניהם גם לתכנית ה'ועד' השנתית, במחיר מוזל. תכנית הכוללת השתתפות בפעילויות ה'ועד' הקבועות במשך השנה.

בנוסף לזה, יחול השנה חידוש מרענן בתכנית ה'ועד' השנתית, ומיד לאחר חודש החגים, יחל ה'ועד' תכנית לימוד רחבת היקף בישיבות שעל הכנתה עמלים בימים אלו צוות תלמידי החכמים, תוך תיאום עם הנהלות הישיבות.

"פרטי התכנית ייחשפו בהמשך החודש", אומר הרב צבי הירש אלטיין, יו"ר 'ועד תלמידי התמימים העולמי' ל-COL. "אבל ניתן כבר לומר כי התכנית תעניק כלים רבים בלימוד התורה לתלמידים, והמשתתפים בה יקבלו עזרים רבים, חוברות הרחבה ומביאורים, חקר ועיון, וילוו אותה תמריצים שונים שיעודדו את התלמידים להתמיד בה".

מכשירים מוגנים

כבכל שנה, נערכים ב'ועד' מראש לקראת בואם של האורחים, ונותנים את דעת לשפר את תכניות הלימודים ומערך ההשגחה. בשנה זו הכניס ה'ועד' לתקנון שלו, בתיאום מלא עם הנהלות הישיבות, איסור להחזקת כל פלאפון מלבד מכשירים מיוחדים וזולים שיספק בעצמו לתלמידי התמימים.

"סעיף זה בתקנון ה'ועד' הוכנס לאחר התייעצות עם הנהלות הישיבות", אומר הרב מנחם מענדל קנלסקי, מנהל ה'ועד' בארץ-הקודש. "בעקבות לקחי העבר, ומשום שכרטיסי ה'סים' בניו-יורק לא מתאימים למכשירים מוגנים רגילים, יזם ה'ועד' רכישה מרוכזת של מכשירים מיוחדים המתאימים לכרטיסי ה'סים' בניו-יורק וחסומים לכל גלישה".

המכשירים וכרטיס ה'סים', הכולל שיחות ללא הגבלה בארה"ב שיחות ללא הגבלה ליעדים נייחים וניידים בישראל, משווקים ע"י ה'ועד' במחיר הזול ביותר בשוק (28$ כולל המכשיר), וניתן לרוכשם דרך אתר הרישום של ה'ועד', או עם בחצרות קודשנו.

COL ימשיך לעקוב ולדווח

 

הוסף תגובה
16 תגובות
1.
כל הכבוד לועד תלמידי התמימים! עבודה ממש...
י"ז אלול ה׳תשע״ט
2.
שאלה לגבי הגנה של המכשירים
י"ז אלול ה׳תשע״ט
האם המכשירים מוגנים עם ההגנה של הבית הדין? כי ידוע שכל הכרטיסי סים בארה״ב לצערינו פתוחים לגלישה , האם הבחור לא יוכל להחליף את הכרטיס סים בין מכשירים?
נכון מאוד!
י"ז אלול ה׳תשע״ט
כל הסימים באמריקה מגיעים רק עם אינטרנט, זה מצרך בסיסי בחבילת גלישה בארה"ב. הדרך היחידה אם אתם רוצים שלא יהיה אינטרנט זה רק דרך חברה ישראלית שחוסמת לכם מראש. באמריקה אין מושג כזה שהפלאפון מגיע בלי אינטרנט!!!
שניאור
י"ז אלול ה׳תשע״ט
המכשירים ללא אפשרות גלישה באינטרנט כלל!
3.
מה הכתובת של אתר הרישום ?
י"ז אלול ה׳תשע״ט
4.
בקשר לפלאפונים
י"ז אלול ה׳תשע״ט
הילדים שלי טסו שנה שעברה וקיבלו פלאפון מהועד, הפלאפון שהועד הביא להם היה עם גישה לאינטרנט ועם גישה לוואי-פאי!!!! הועד סתם מוכר לכם סיפורים! מי שדואג לילדים שלו שבאמת יביא להם פלאפונים בלי אינטרנט!!!
שנה שעברה
כ' אלול ה׳תשע״ט
בשנה שעברה נגמר לועד הפלאפונים הכשרים והוא נתן לאלה שהגיעו בסוף פלאפון עם גישה לאינטרנט אך השנה לאחר שראשי הישיבות בארה"ק סידרו את הנושא הטלפונים הם ללא אינטרנט
5.
מה כתובת האתר?
י"ז אלול ה׳תשע״ט
מה הכתובת של אתר הרישום?
אתר האינטרנט
כ' אלול ה׳תשע״ט
https://www.vaadhatmimim.org/
רישום
כ"ב אלול ה׳תשע״ט
מופיע באתר תשרי תשע"ז
6.
פלאפונים
י"ט אלול ה׳תשע״ט
רשמתי את בני ולא היה סעיף בו אני יכולה להזמין לו מכשיר פלאפון ???
זה כלול אוטומטית ברישום
כ"א אלול ה׳תשע״ט
7.
עזרה ברישום
כ"ב אלול ה׳תשע״ט
לא מצליחה לרשום, אשמח אם אקבל עזרה.
לא מצליחה לשלם באתר, אחרי שהכנסתי את כל...
כ"ג אלול ה׳תשע״ט
8.
לא מצליחה לשלם באתר, אחרי שהכנסתי את כל...
כ"ג אלול ה׳תשע״ט
9.
היכן ניתן לצפות בדווח על הילדים?
י"ד תשרי
נצפה באתר
עוד באתר
 
העלאת תמונה
x
גרור תמונה לכאן
או
העלה תמונה
ביטול
תייג
טוען תמונות...
שגיאה!
  אישור
  מעלה תמונות...
  התמונות הועלו בהצלחה
  ויפורסמו לאחר אישורן
  התמונות תויגו בהצלחה
  ויוצגו במערכת התמונות
  המשך
  מתוך
  x
  תודה שנרשמת!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  עדכון הנתונים נשמר בהצלחה!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  קיבלנו את בקשתך, לא נשלח יותר הודעות...
  באפשרותך תמיד להתחבר חזרה ולהינות מהעדכונים המעניינים ביותר.