מערכת COL | יום ט' סיון ה׳תשע״ט 12.06.2019

אל תגידו לא ידענו: 50,000 ש"ח למימון הוצאות החינוך שלכם

התשובה ליוקר החינוך: למשפחה חב"דית ממוצעת בארה"ק יש כמה וכמה ילדים המתחנכים במוסדות והמחיר עבור כך, הוא יקר. בן בישיבה ובת בסמינר - וכבר הסכום עומד על אלפי ש"ח בחודש • הארגון החב"די 'מאור-קידס' המפיק את הסדרה החינוכית הפופולארית 'רבי לילדים' יכול לעזור לכם בכסף רב • רוצים לקבל מענק - המגיע עד 50,000 ש"ח ולממן 'שנת לימודים בחינם' לילדיכם? • כל הפרטים >>>
אל תגידו לא ידענו: 50,000 ש


שבוע אחרון להגרלת הענק בחב"ד:

הארגון החב"די 'מאור-קידס' המפיק את הסדרה החינוכית הפופולארית 'רבי לילדים' יצא בקמפיין מיוחד ובו הוא הודיע כי יחזיר כסף למשפחות בכדי לממן את הוצאות החינוך המרובות.

"שנת חינוך חינם לכל המשפחה", קוראים בארגון לאנ"ש חסידי חב"ד בארץ ובעולם. הפרס כולל את כל הוצאות החינוך המשפחתיות ללא יוצא מהכלל מהמעון ועד הסמינר ושנת הקבוצה - הכל כלול בזכייה הגדולה. 

***

ובכן, מהו 'מאור קידס'?

יו"ר הארגון ר' חנוך חסקינד מקראון הייטס אמר בשיחה ל-COL: "שמנו לעצמנו מטרה ברורה לבטא את חשיבות ההשקעה בחינוך - ובשנים האחרונות הצלחנו לחולל מהפכה של ממש בהתקשרות ילדנו לרבי, והחדרת מסרים חסידים - והכל ע"י סדרת הווידאו הפופולארית 'רבי לילדים'.

חסקינד מוסיף ואומר: "ישנה היענות מדהימה ורבים מצטרפים למעגל השותפים של "מאור קידס". התמיכה במסרים שלנו והכרת התודה של משפחות אנ"ש מכל העולם על התרומה החינוכית שלנו - גרמה לכך שרבים מאנ"ש לקחו חלק בשותפות בהגרלת הענק על חינוך חינם לכל המשפחה".

מהו המבצע ועל מה ההגרלה?

"בתקופה בה יוקר החינוך הוא אחד ההוצאות הכי גדולות של המשפחה, החלטנו ללכת על הפרס הענק שכמותו לא היה עדיין, במטרה לבטא את חשיבות ההשקעה בחינוך", נמסר מהארגון הלוגיסטי של המבצע. "מדובר בלא פחות מחלום למשפחה החב"דית".

"התמיכה במסרים שלנו והכרת התודה של משפחות אנ"ש מכל העולם על התרומה החינוכית של 'מאור קידס' מביא את אנ"ש לקחת חלק בשותפות בהגרלת הענק על חינוך חינם לכל המשפחה", מציינים במטה של מבצע 'שנת חינוך חינם'.

"תורמים לארגון ומקבלים כרטיסים עבור הזכייה בהגרלה הגדולה שתהיה על סכום גבוה - עד 50,000 ש"ח למימון חינוך המשפחה, או 24,000 ש"ח במזומן!...

***

כעת ניתן לרכוש כרטיסים במבצע "הולכים על גדול"!

כל רכישה (משני כרטיסים ומעלה), תזכה אותך בסך כרטיסים כפול. לדוגמא: ב180 ש"ח תקבל/י 4 כרטיסים, ב245 ש"ח - 6 כרטיסים, ב770 ש"ח - 24 כרטיסים

רוצים לזכות בסכום עד 50,000 ש"ח בלחיצת כפתור? - לחצו כאן!

הודעה חשובה: הגרלת הענק תתקיים בין כל המשתתפים בי"ז סיון, אז יוכרז הזוכה המאושר.

הוסף תגובה
0 תגובות
נצפה באתר
עוד באתר
 
העלאת תמונה
x
גרור תמונה לכאן
או
העלה תמונה
ביטול
תייג
טוען תמונות...
שגיאה!
  אישור
  מעלה תמונות...
  התמונות הועלו בהצלחה
  ויפורסמו לאחר אישורן
  התמונות תויגו בהצלחה
  ויוצגו במערכת התמונות
  המשך
  מתוך
  x
  תודה שנרשמת!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  עדכון הנתונים נשמר בהצלחה!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  קיבלנו את בקשתך, לא נשלח יותר הודעות...
  באפשרותך תמיד להתחבר חזרה ולהינות מהעדכונים המעניינים ביותר.