מערכת COL | יום י"ז אייר ה׳תשע״ט 22.05.2019

יש לכם אפשרות: רוצים להתברך בזחו"ק בציון האדמו"ר האמצעי?

תגיות: ניעז'ין
כידוע, אצל האדמו"ר האמצעי היה הל"ג בעומר מיו"ט המצויינים. ראו אז הרבה מופתים, רוב המופתים היו בנוגע לילדים, ובמשך השנה כולה ציפו וייחלו לל"ג בעומר • גם אצל הרבי ראו מופתים ביום זה בקשר לזרעא חייא וקיימא • זו כבר מסורת, ששלוחי הרבי בקייב יוצאים לפקוד את ציון האדמו"ר האמצעי בניעז'ין בל"ג בעומר, יחד עם בני הקהילה, לאחר תהלוכת הילדים - והם נותנים לכם הזדמנות להתברך • כל הפרטים
יש לכם אפשרות: רוצים להתברך בזחו
כידוע, אצל האדמו"ר האמצעי היה הל"ג בעומר מיו"ט המצויינים. ראו אז הרבה מופתים, רוב המופתים היו בנוגע לילדים, ובמשך השנה כולה ציפו וייחלו לל"ג בעומר. כך כותב הרבי בספר "היום יום". גם אצל הרבי ראו מופתים ביום זה בקשר לזרעא חייא וקיימא.

הרב דוד אופן, סיפר סיפור ששמע מבעל המעשה עצמו: יהודי חרדי המתגורר בארה"ק סיפר, שלהוריו לא היו ילדים במשך שנים ארוכות. מישהו יעץ להם לבקש את ברכתו של הרבי, וכך החליטו לעשות, אלא שהיה צריך למצוא את ההזדמנות המתאימה לעשות זאת. חסידים יעצו לאשה לגשת לרבי בבוקר ל"ג בעומר, כשהרבי יוצא מביתו.

ואכן, היא עמדה בשעה היעודה ליד בית הרבי ברחוב פרזידנט, עם עוד מספר נשים שחיכו להתברך מהרבי. היא ניגשה לרבי וקיבלה את הברכה הנכספת, ותוך שנה נולד בנם, מספר הסיפור.

זו כבר מסורת, ששלוחי הרבי בקייב יוצאים לפקוד את ציון האדמו"ר האמצעי בניעז'ין בל"ג בעומר, יחד עם בני הקהילה, לאחר תהלוכת הילדים.

באוהל, כנהוג, כותבים פ"נ ומתפללים ואח"כ עורכים התוועדות.

כעת יש לכם אפשרות לשלוח שמות לברכה לזחו"ק, לשידוך וכו', שמכם יוזכר לברכה בציון האדמו"ר האמצעי תמורת השתתפות בפעילות השליחות, בסך 180 ₪ ומעלה. בנוסף תזכו להתברך גם במהלך ההתוועדות במקום, שכידוע פועלת גם מה שהמלאך מיכאל לא יכול לפעול.

שמות יתקבלו עד יום חמישי בשעה 18:00 שעון ישראל. רשמו את השמות והברכה שאתם מבקשים בלינק המצורף. להרשמה - לחצו כאן!
הוסף תגובה
0 תגובות
נצפה באתר
עוד באתר
 
העלאת תמונה
x
גרור תמונה לכאן
או
העלה תמונה
ביטול
תייג
טוען תמונות...
שגיאה!
  אישור
  מעלה תמונות...
  התמונות הועלו בהצלחה
  ויפורסמו לאחר אישורן
  התמונות תויגו בהצלחה
  ויוצגו במערכת התמונות
  המשך
  מתוך
  x
  תודה שנרשמת!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  עדכון הנתונים נשמר בהצלחה!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  קיבלנו את בקשתך, לא נשלח יותר הודעות...
  באפשרותך תמיד להתחבר חזרה ולהינות מהעדכונים המעניינים ביותר.