מערכת COL | יום י"ט אלול ה׳תשע״ח 30.08.2018

עדכונים אחרונים לגבי סיום הרמב"ם שייערך היום בטבריה

הרב יהודה לייב גרונר, מזכירו של הרבי, יהיה אורח הכבוד והנואם המרכזי במעמד סיום הרמב"ם הארצי שייערך הערב (חמישי) בסמוך לציון הרמב"ם בטבריה על ידי 'מטה הרמב"ם היומי' בצעירי אגודת חב"ד • לסיפור המלא
עדכונים אחרונים לגבי סיום הרמב

תכונה בקרב חסידי חב"ד לקראת המעמד הארצי והחגיגי לרגל סיום מחזור הלימוד בספר הרמב"ם שייערך הערב(חמישי) על יד ציון הרמב"ם בעיר טבריה, בארגון 'מטה לימוד הרמב"ם היומי' בצעירי אגודת חב"ד ובית חב"ד טבריה.

במעמד צפויים להשתתף חברי בית דין רבני חב"ד בארץ הקודש, רבני קהילות אנ"ש, משפיעים, שלוחים והמוני חסידי חב"ד מכל רחבי הארץ.

הערב נודע, כי אורח הכבוד במעמד יהיה מזכירו של הרבי, הרה"ח יהודה לייב גרונר. הוא יישא דברים בנושא "נצחיות הוראות ותקנות הרבי בחיי היום יום".

נאום מרכזי נוסף יהיה של ראש ישיבת 'תומכי תמימים' במגדל העמק ומשלוחי-קודש, הגה"ח הרב יצחק גולדברג, בעניין "כמים לים מכסים - המשמעות הפנימית".

בנוסף, ישא דברים הרה"ח הרב שמואל רסקין, משלוחי הרבי בעיר חולון. הרב רסקין ידבר בעניין "להיכן נעלם דיה למטה בהלכות הגאולה ברמב"ם".

במטה הרמב"ם אומרים כי "ידועה דעתו הקדושה של הרבי וחביבותו בנוגע לסיום הרמב"ם הארצי ועל כן החובה והזכות על כל חסיד לבוא ולהשתתף במעמד החגיגי לגמרה של תורה".
ניתן להירשם עד הערב בחצות, באמצעות הקישור: bit.ly/KinusRambam

 


 

הוסף תגובה
0 תגובות
נצפה באתר
עוד באתר
 
העלאת תמונה
x
גרור תמונה לכאן
או
העלה תמונה
ביטול
תייג
טוען תמונות...
שגיאה!
  אישור
  מעלה תמונות...
  התמונות הועלו בהצלחה
  ויפורסמו לאחר אישורן
  התמונות תויגו בהצלחה
  ויוצגו במערכת התמונות
  המשך
  מתוך
  x
  תודה שנרשמת!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  עדכון הנתונים נשמר בהצלחה!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  קיבלנו את בקשתך, לא נשלח יותר הודעות...
  באפשרותך תמיד להתחבר חזרה ולהינות מהעדכונים המעניינים ביותר.