מערכת COL
|
יום כ"ד סיון ה׳תשע״ח
07.06.2018
שלוחים חדשים בנס ציונה: משפחת קופרשמידט
שלוחים חדשים מצטרפים לצבא שלוחי חב"ד הפועלים בנס ציונה תחת השליח הרב שגיא הר שפר: הרב יחזקאל וזוגתו חיה מושקא קופרשמידט יוצאים לרגל יום ההילולא ג' תמוז לשליחות בשכונת ארגמן בעיר. השלוחים החודשים יהיו אחראים על כל הפעילות החב"דית המתקיימת בשכונה.
![שלוחים חדשים בנס ציונה: משפחת קופרשמידט שלוחים חדשים בנס ציונה: משפחת קופרשמידט](https://col.org.il/files/uploads/crop/2018/06/5c33b8aaccc25_1546893482_news_main_gallery.jpg)
מימין לשמאל: הרב קופרשמידט, הרב מנחם פלדמן, והרב שגיא הר שפר
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות