מערכת COL | יום ט' כסלו ה׳תשע״ח 27.11.2017

מאות חניכות "בת מלך" בשבת עוצמתית • גלריה

שבת כזו טרם נראתה בחב"ד: כ-700 בנות, חניכות 'בת מלך' מעשרות סניפים בכל רחבי הארץ - השתתפו בשבת היסטורית "שבת מלך", אחד משיאי הפעילות השנתית של הארגון • מאות חניכות "בת מלך" בשבת עוצמתית
מאות חניכות
צילומים: שניאור שיף, מיכאל גנזמן
שבת כזו טרם נראתה בחב"ד: כ700 בנות, חניכות 'בת מלך' מעשרות סניפים בכל רחבי הארץ - השתתפו בשבת היסטורית "שבת מלך", אחד משיאי הפעילות השנתית של הארגון.

השבת שיועדה לחניכות מכיתות ה' עד ח', נערכה בסימן 'להביא לימות המשיח' הוקדשה כולה לחיזוק הציפיה לגאולה והייתה מרוממת ומרגשת במיוחד, ספוגה אווירה חסידית, התקשרות לרבי ורצון עז לגרום לרבי נחת.

השבת התקיימה בכפר הנוער תו"מ סמוך לעמק חפר, בו שוכן בית הארחה מפואר שנבחר בקפידה על ידי צוות הארגון לארח את השבת. המקום טובל בירק פסטרולי ומצויד במתקנים חדישים, עם חדר אוכל מרווח, בית כנסת מפואר, חדרים איכותיים ברמה גבוהה, לצד צוות מטבח מתוגבר שהכין ארוחות שבת עם שפע וטעם מיוחד.

עם הגעתן, חולקו הבנות לסיירות לפי שכבות גיל, קיבלו תג, את חולצת ​הארגון וחתמו על פ''נ לרבי. בהמשך נעמדו לתמונה המשותפת כל בנות שבת מלך על ידי רחפן.

לאחר תפילת מנחה והדלקת נרות, באוירה שבתית מרוממת התקיים מסדר עוצמתי ופעילות מיוחדת בסיירות עם המדריכות.

לאורך כל השבת, בסעודות, בהתוועדות לשכבות ז-ח עם הרב גרינברג ודברי תורה מפי הרב שניאור קרישבסקי, בפעילות ה​"​תכל'ס​"​ שהתקיימה לפני השינה בה​ חיזק הצוות ​את הציפיה למשיח והרצון לעשות הכל כדי לראות את הרבי, הבנות ניגנו, התוועדו וחוו יחד אווירה מיוחדת ונדירה.

נושא השבת השפיע על הבנות בצורה חזקה מאד, והחדיר בהן את הציפיה לגאולה ולמשיח, עם הכוונה למעשה בפועל - ​"​מה עלי לעשות כדי לקרב ולזרז את ביאתו​"​.

לאחר לימוד לפני התפילה​, "​אתכפייא" ותפילת שחרית, המשיכו הבנות לסעודת שבת​. בשעת רעוא דרעוין התקיים סדר ניגונים עוצמתי ומרגש בו השתתפו כל הבנות ויחד שרו ניגונים ושירי געגועים המחזקים את ההתקשרות לרבי.

עם צאת השבת, לאחר הבדלה ומלווה מלכה, נערך באנקעט הסיום באודיטוריום המפואר. הבאנקעט הוכן בהשקעה ובכשרון רב על ידי צוות ארגון 'בת מלך כפר חב"ד'.

לאות סיום נערכה הגרלה על תמונת 770 המשובצת בשבבים מחדרו הק' של הרבי בין מצטיינות השבת.

רבי, בנות בת מלך מוכנות!

המרכזות והמדריכות הודו בחום להנהלת הארגון, למנהלת הארגון הגב' חני גרינברג, למז"כלית ארגון נוער חב"ד הגב' חיה וולס, למנהלת השבת הגב' מושקי קרישבסקי, לאחראית הכללית פייגי שיינברגר, לקצינות, למשב"קיות, למרכזות ולמדריכות, לצוות הכפר, לצוות הלוגיסטי וצוות המטבח, על שבת נפלאה ומרוממת.

​הנהלת 'בת מלך'​ מתנצלת על כך שנאלצה לסגור את ההרשמה לשבת, כאשר מאות חניכות נותרו בחוץ.
הוסף תגובה
0 תגובות
נצפה באתר
עוד באתר
 
העלאת תמונה
x
גרור תמונה לכאן
או
העלה תמונה
ביטול
תייג
טוען תמונות...
שגיאה!
  אישור
  מעלה תמונות...
  התמונות הועלו בהצלחה
  ויפורסמו לאחר אישורן
  התמונות תויגו בהצלחה
  ויוצגו במערכת התמונות
  המשך
  מתוך
  x
  תודה שנרשמת!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  עדכון הנתונים נשמר בהצלחה!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  קיבלנו את בקשתך, לא נשלח יותר הודעות...
  באפשרותך תמיד להתחבר חזרה ולהינות מהעדכונים המעניינים ביותר.