מערכת COL | יום ח' תמוז ה׳תשע״ז 02.07.2017

אַתָּה תָּשׁוּב תְּחַיֵּינוּ • עורך "כפר חב"ד" בטור אישי ומיוחד

'תחיינו' – מגזין כרומו צבעוני ומהודר, המעוצב בהגשה מוקפדת – מופץ חינם. אנ"ש, ובהם קוראי 'כפר חב"ד' הרבים, זוכים לקבלו ללא תוספת תשלום. העלות של הפקת גיליון גבוהה מאוד. המשך הוצאתו לאור נתונה בידיים שלנו, של כלל אנ"ש, הנהנים מאוצר בוהק ומחיה מספר פעמים בשנה. בימים אלו מנהלי 'תחיינו' מקיים קמפיין התרמה בכדי שיוכל להמשיך בהמשך קיום המפעל החסידי הזה. תעצרו רגע, תחשבו כמה 'תחיינו' נתן לכל אחד מאתנו, היכנסו לאתר ההתרמה ותעניקו להם כמה שתוכלו. המטבעות הללו יסייע בהמשך הוצאת 'תחיינו'. תהיו בטוחים בדבר אחד: על כל שקל שתתרמו, כמה נפשות חסידיות יתעוררו. וזה הרבה יותר מ"פי שלוש" • עורך שבועון כפר חב"ד, מנחם כהן, בטור מיוחד • מנחם כהן, תחיינו
אַתָּה תָּשׁוּב תְּחַיֵּינוּ • עורך

מנחם כהן
עורך שבועון כפר חב"ד

"לקחתי לטיסה את 'כפר חב"ד', 'משפחה חסידית' ו'תחיינו'. פשוט חבילת תוכן ל-5 שעות טיסה. מדהים, מרתק, מרגש, מעורר מחשבה. איך אפשר לחדש ולרתק אחרי 23 שנים. יישר כוח".


את הטקסט הזה קיבלתי במהלך יום ההילולא ג' תמוז תשע"ז, במסרון ששיגרה אליי דמות בעלת השפעה גדולה בישראל. משגר המסרון נמנה על קהילת מנויי 'כפר חב"ד' המגוונת מזה שנים רבות ונהנה מחלקיו השונים גדושי התוכן. בחבילת ג' תמוז הוא נהנה לקבל אוצר בלום נוסף: 'תחיינו'. ולא בכדי.

הערך המוסף שתורם 'תחיינו' לציבור אנ"ש והתמימים הוא גדול מאוד. החשיפות, התגליות, המסמכים, מקבלים ממד שונה ורחב בגיליון העשיר, כזה המאפשר להעמיק בעמודי תוכן רבים העוסקים כולם בדבר אחד ויחיד: הרבי. אמרנו להעמיק, אבל זה הרבה מעבר לזה. זה מחבר. מעצים. מעורר. מחדש. ומעל הכול: מקשר לנשיא הדור. לקרוא שלל כתבות, מאמרים, סיפורים, ראיונות, הספוגים ברגש חסידי טהור, לא יכול להשאיר אותך כפי שהיית טרם הקריאה.

'תחיינו' הוא פרי יוזמתם של תלמידי התמימים. ספק אם מישהו מהם חשב שזה יחזיק מעמד יותר מפעם אחת. אבל אז יצא לאור גיליון מספר 2. ובהמשך גיליון מספר 3. בג' תמוז האחרון יצא לאור גיליון מספר 8. זה לא מובן מאליו. הוצאת גיליון, כל שכן כשמדובר במעל מאה עמודים גדושים, כרוכה במאמצים אדירים. בלילות ללא שינה. בחשיבה אין סופית.

באחרונה, נהנים קוראי 'כפר חב"ד' מ'תחיינו' שמצורף לחבילה השבועית שהם מקבלים לביתם. הבשורה הייתה גדולה והתגובות הנלהבות היו בהתאם. אם יהודי מאנ"ש המתגורר במרכז הארץ נרגש לקבל את 'תחיינו', תארו לכם איך מגיב שליח אי שם שמקבל את 'תחיינו' היישר לדואר עם 'כפר חב"ד'. על מנה חסידית מגוונת שכזו הוא לא יכול לחלום.

אם במגזין 'כפר חב"ד' הוא קורא מידי שבוע בשבוע שלל כתבות איכות על הרבי משולבות בתגליות וחשיפות, היסטוריה חב"דית, הווה חב"די, שלוחים מיוחדים, מפעלים ייחודיים בחב"ד, סיפורים אישיים, תחקירים, ראיונות מאלפים עם דמויות הוד, ועוד ועוד, אם ב'משפחה חסידית' רעייתו צוללת לחומר עשיר ויצירתי על עולמן של הנשים בזווית חב"דית, אם במוסף הילדים המושקע 'קינדערלאך' ילדיו מעמיקים בכל שבוע מחדש – הרי ש'תחיינו' משלים צלע חשוב: תוכן שכולו רבי. נטו.

אם הגיליונות הראשונים של 'תחיינו' נכתבו בשפה המותאמת ל'תמימים', הרי שהגיליונות האחרונים פונים גם לאנ"ש עם חומרי איכות מאלפים. ההשפעה הגדולה של 'תחיינו' על השיח הפנימי-חב"די הוא רב משמעות והוא מעורר את רגשי ההתקשרות לרבינו ובוודאי מעורר לפעול עוד ועוד להחיש את ביאת המשיח, בהתחזקות בקיום הוראותיו.

'תחיינו' – מגזין כרומו צבעוני ומהודר, המעוצב בהגשה מוקפדת – מופץ חינם. אנ"ש, ובהם קוראי 'כפר חב"ד' הרבים, זוכים לקבלו ללא תוספת תשלום. העלות של הפקת גיליון גבוהה מאוד. המשך הוצאתו לאור נתונה בידיים שלנו, של כלל אנ"ש, הנהנים מאוצר בוהק ומחיה מספר פעמים בשנה.

העומדים מאחורי הוצאת 'תחיינו' הינם צעירים נמרצים הפועלים תחת 'ועד תלמידי התמימים העולמי'. הזכות שלנו היא לסייע להם, להמשיך ולהשיק את הגיליון העשיר והמעורר. עבורנו. עבור ילדינו. עבור הדור הבא.

בימים אלו 'תחיינו' מקיים קמפיין התרמה בכדי שיוכל להמשיך בהמשך קיום המפעל החסידי הזה. תעצרו רגע, תחשבו כמה 'תחיינו' נתן לכל אחד מאתנו, היכנסו לאתר ההתרמה ותעניקו להם כמה שתוכלו. המטבעות הללו יסייע בהמשך הוצאת 'תחיינו'.

תהיו בטוחים בדבר אחד: על כל שקל שתתרמו, כמה נפשות חסידיות יתעוררו. וזה הרבה יותר מ"פי שלוש".

אַתָּה תָּשׁוּב תְּחַיֵּינוּ.

להשתתפות בקמפיין השותפות של "תחיינו" לחצו כאן
הוסף תגובה
0 תגובות
נצפה באתר
עוד באתר
 
העלאת תמונה
x
גרור תמונה לכאן
או
העלה תמונה
ביטול
תייג
טוען תמונות...
שגיאה!
  אישור
  מעלה תמונות...
  התמונות הועלו בהצלחה
  ויפורסמו לאחר אישורן
  התמונות תויגו בהצלחה
  ויוצגו במערכת התמונות
  המשך
  מתוך
  x
  תודה שנרשמת!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  עדכון הנתונים נשמר בהצלחה!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  קיבלנו את בקשתך, לא נשלח יותר הודעות...
  באפשרותך תמיד להתחבר חזרה ולהינות מהעדכונים המעניינים ביותר.