מערכת COL | יום א' תמוז ה׳תשע״ז 25.06.2017

'כפר חב"ד' מפתיע: משיק אפליקציה חדשנית - שירות למנויי חו"ל

שבועון 'כפר חב״ד' ממשיך להתפתח: ערב ג' תמוז, מפתיע שופרו של הרבי עם השקת אפליקציה חדשנית • תכני חבילת 'כפר חב"ד' - מגזין, המוסף לנשים והמוסף לילדים - יהיו פתוחים באפליקציה לאלפי המנויים בחו"ל, ובהם שלוחים רבים הפזורים באין ספור נקודות ברחבי תבל שמקבלים את העיתון אחרי שבת • עכשיו, לרגל ההשקה וכשירות לכלל אנ"ש בעקבות חיסול העותקים בחנויות המובחרות, תכני הגיליון ל-ג' תמוז ומוספיו פתוחים חינם לכולם • "ערב ג' תמוז, זו מתנה נפלאה לקהל המנויים הגדול בחו"ל שיוכלו לקרוא את תכני 'כפר חב"ד' שכולו רבי, התקשרות ואמונה - בעתו ובזמנו", אומרים העורכים הרב אהרן דב הלפרין ור' מנחם כהן  'כפר חב"ד' משיק אפליקציה
'כפר חב
אפליקציה של 'כפר חב"ד': שירות מיוחד לשלוחים ואנ"ש בחו"ל

שבועון 'כפר חב"ד' ממשיך להתפתח: ערב ג׳ תמוז, מפתיע שופרו של הרבי עם השקת אפליקציה חדשנית - שירות מיוחד לאלפי המנויים בחו"ל, ובהם שלוחים רבים הפזורים באין ספור נקודות ברחבי תבל.

אם המנויים הישראלים, האמריקאים (ובעוד נקודות ספורות) רגילים תמידין כסדרם לקבל את חבילת 'כפר חב"ד' ביום חמישי בבוקר, הרי שהמנויים הרבים הפזורים ברחבי תבל׳, נאלצים לקבל את העיתון אחרי שבת במקרה הטוב ואחרי כמה שבועות במקרה הפחות טוב.

'כפר חב״ד' הגדוש, שזכה במהלך השנים ליחס מיוחד מהרבי, תמיד מתקבל בשמחה רבה בתיבות הדואר של השלוחים בעולם, אולם אין דומה לקבל עיתון טרי לפני שבת ולחיות במעגל השנה החסידי עם התכנים המותאמים לאותה תקופה.

במהלך השנים 'כפר חב"ד' עשה ככל שביכולתו לשפר ולבדוק אופציות של הקדמת קבלת העיתון אצל המנויים הרבים בחו״ל, אולם בשל אילוצים טכניים הקשורות ברשויות הדואר המקומיות, ישנם עדיין מנויים שמקבלים את העיתון אחרי שבת.

בשנה האחרונה עמלו באגף הטכנולוגיה של ׳כפר חב״ד׳ על פיתרון (משמעותי, אם כי חלקי) בדמות אפליקציה חדשנית, שתאפשר לכל מנוי בחו״ל (בלבד, נדגיש) לצפות בתכני העיתון כבר ביום חמישי בבוקר.

בקליק על האפליקציה, עולים שלושת חלקי השבועון: מגזין 'כפר חב״ד', המוסף לנשים 'משפחה חסידית' שרושם מתיחת פנים באחרונה והמוסף הפופולרי לילדים 'קינדרלאך'.

כך, בקליק אחד, יוכלו המנויים לדפדף במגוון תכני 'כפר חב"ד': בכתבות המרתקות, בטורים האהובים,  במדורים הפופולריים. והכל, ביום חמישי בבוקר!

את העיתון הפיזי הם יקבלו במקביל במועד השגרתי, ויוכלו יחד עם בני המשפחה המורחבת להמשיך להעמיק בכתבות ובמדורים הרבים בשלושת חלקי השבועון.

כותרות חלקי 'כפר חב״ד' יהיו זמינים באפליקציה לכולם, אולם רק המנויים בחו״ל יוכלו לקרוא את הכתבות המלאות - לאחר רישום במערכת האפליקציה וקבלת קוד ייחודי שאינו ניתן להעברה.

חידוש מיוחד באפליקציה הפתוחה לכלל הציבור: ספר טלפונים של אנ״ש בארץ הקודש עם אופציית חיפוש מתקדמת ותוכנת ניווט.

"השקת האפליקציה היא צעד נוסף בהתפתחות של ׳כפר חב״ד׳ ואין לנו ספק שתתקבל בשמחה על ידי המנויים הרבים בחו"ל", אומרים העורכים הרב אהרן דב הלפרין ור׳ מנחם כהן, "ערב ג׳ תמוז, זו מתנה נפלאה לקהל המנויים הגדול בחו״ל שיוכלו לקרוא את תכני ׳כפר חב״ד׳ שכולו רבי, התקשרות ואמונה - בעתו ובזמנו. בתקופה הקרובה ימשיכו הפיתוחים הנוספים לתועלת כלל המנויים".

לרגל ג' תמוז, ובעקבות חיסול מלאי העיתונים בחנויות הנבחרות, תכני הגיליון הגדוש והמיוחד יהיו פתוחים לכלל הציבור.

האפליקציה זמינה בחנות ההורדות.

הערה: אין בהשקת האפליקציה משום עידוד לשימוש במכשירים כאלה או אחרים ועל כל אחד להיוועץ בעשה לך רב שלו. האפליקציה נועדה להפצת תכני העיתון למשתמשים במכשירים אלו.

הוסף תגובה
0 תגובות
נצפה באתר
עוד באתר
 
העלאת תמונה
x
גרור תמונה לכאן
או
העלה תמונה
ביטול
תייג
טוען תמונות...
שגיאה!
  אישור
  מעלה תמונות...
  התמונות הועלו בהצלחה
  ויפורסמו לאחר אישורן
  התמונות תויגו בהצלחה
  ויוצגו במערכת התמונות
  המשך
  מתוך
  x
  תודה שנרשמת!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  עדכון הנתונים נשמר בהצלחה!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  קיבלנו את בקשתך, לא נשלח יותר הודעות...
  באפשרותך תמיד להתחבר חזרה ולהינות מהעדכונים המעניינים ביותר.