מערכת COL | יום ג' סיון ה׳תשע״ז 28.05.2017

לקראת חג השבועות: הופיע "כפר של תורה" • להורדה

תגיות: מאיר אשכנזי
לקראת חג השבועות הבעל"ט, זמן מתן תורתנו, הופיע בימים אלו חוברת ייחודית מסוגה, הסוקרת את כלל שיעורי התורה המתקיימים בכפר חב"ד, "כפר של תורה" • החוברת החדשה "כפר של תורה" יצאה לאור על ידי הוועד הרוחני בכפר חב"ד, ובעידודו של המרא דאתרא הגה"ח הרב מאיר אשכנזי, ומופיעים בה בפירוט מאות שיעורי התורה המתקיימים מידי שבוע בכפר חב"ד, הן לאנשים והן לנשים • להורדת החוברת עם הרשימה המלאה של השיעורים • כנסו>>
לקראת חג השבועות: הופיע
החוברת שיעורי התורה הייחודית 'כפר של תורה' על רקע תמונות אילוסטרציה

לקראת חג השבועות הבעל"ט, זמן מתן תורתנו, הופיע בימים אלו חוברת ייחודית מסוגה, הסוקרת את כלל שיעורי התורה המתקיימים בכפר חב"ד, "כפר של תורה".

החוברת החדשה "כפר של תורה" יצאה לאור על ידי הוועד הרוחני בכפר חב"ד, ובעידודו של המרא דאתרא הגה"ח הרב מאיר אשכנזי, ומופיעים בה בפירוט מאות שיעורי התורה המתקיימים מידי שבוע בכפר חב"ד, הן לאנשים והן לנשים.

החוברת מסודרת לפי ימי השבוע, ולפי בתי הכנסת בכפר חב"ד, ומצויינים בה לכל שיעור - מקום השיעור, שעת השיעור, נושא השיעור, מגיד השיעור, ומשך זמן השיעור.

כמו כן מופיעים בחוברת רשימה מפורטת של עשרות השיעורים המתקיימים לנשי חב"ד בכפר על ידי ארגון נשי חב"ד בכפר חב"ד, וכן השיעורים הנמסרים לנשים הצעירות, מטעם ארגון נשי חב"ד הצעירות בכפר חב"ד.

בפתח דבר לחוברת "כפר של תורה" כותבים חברי הוועד הרוחני:

"כדי לחזק עוד יותר את היסודות עליהם כפר חב"ד עומד, יצא לאור בס"ד ע"י הועד הרוחני לקראת זמן מתן תורתנו, ובעידוד המרא דאתרא שליט"א, החוברת "כפר של תורה", המרכזת את שיעורי התורה הרבים המתקיימים במשך השבוע בכפר חב"ד, לאנשים ולנשים.

"כפר חב"ד הנו בס"ד מעצמה תורנית, ומידי יום קול התורה נשמע ברחבי הכפר בעשרות שיעורי תורה יומיים, בנגלה ובחסידות, הנמסרים על ידי טובי מגידי השיעורים בכפר, ומשתתפים בהם מאות מתושבי הכפר כ"י.

"בערב חג השבועות זמן מתן תורה הננו פונים בקריאה של חיבה אל כלל התושבים, להתחזקות בהשתתפות בשיעורי התורה המתקיימים בכפר, אשר על ידי זה אנו מחזקים את יסודות כפר חב"ד, ואת הכפר כולו.

"הננו פונים בזאת גם אל כל המעוניין לפתוח ולייסד שיעורי תורה חדשים בכפר חב"ד, בבתי הכנסת או בבתים פרטיים, ואשר נזקק לסיוע בייסוד השיעור, ביכולתו לפנות אל הוועד הרוחני ונסייע בע"ה להקמת שיעורים חדשים נוספים. כמו"כ בקרוב יתפרסמו בע"ה מיזמים נוספים שמטרתם להרבות לימוד התורה בכפר חב"ד".

***

להורדת החוברת 'כפר של תורה' - לחצו כאן


הוסף תגובה
0 תגובות
נצפה באתר
עוד באתר
 
העלאת תמונה
x
גרור תמונה לכאן
או
העלה תמונה
ביטול
תייג
טוען תמונות...
שגיאה!
  אישור
  מעלה תמונות...
  התמונות הועלו בהצלחה
  ויפורסמו לאחר אישורן
  התמונות תויגו בהצלחה
  ויוצגו במערכת התמונות
  המשך
  מתוך
  x
  תודה שנרשמת!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  עדכון הנתונים נשמר בהצלחה!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  קיבלנו את בקשתך, לא נשלח יותר הודעות...
  באפשרותך תמיד להתחבר חזרה ולהינות מהעדכונים המעניינים ביותר.