וידאו / סרטונים אחרונים

הרב שמעון זוננפלד ברעיון נפלא: בלעם אומר אם יתן לי בלק מלא ביתו כסף וזהב לא אוכל לעבור את פי ה', אומר רש"י מלמד שנפשו של בלעם רחבה. למה לועגים לו, הרי הוא דיבר על וויתור ממוני? בסיום השיעור של הדף היו

הרב שמעון זוננפלד ברעיון נפלא: בלעם אומר אם יתן לי בלק מלא ביתו כסף וזהב לא אוכל לעבור את פי ה', אומר רש

הכי נצפים

סרטונים אחרונים

לאחר שניתן אישור חריג: הכנסת ספר תורה לבית חב
לאחר שניתן אישור חריג: הכנסת ספר תורה לבית חב"ד בשדה התעופה אדיס אבבה, המנוהל על ידי שליח הרבי - הרב אליהו חביב גרמה לקידוש ה' ברחבי מדינת אתיופיה
לפני יום
"התפקיד בתומכי תמימים לא מסתיים לעולם": רבה של בני ברק והראב"ד הרב יצחק אייזיק לנדא נושא דברים הערב מוצ"ש בפני צוותות תומכי תמימים בכנס 'כרמי שלי'. הפקה: מוישי קוט. צילום: שניאור שיף. צפו:
לפני יומיים
 הרב שמעון זוננפלד; דבר מעניין בפרשת כי-תשא: בכל הפרשה יש 189 פסוקים, אך בראשון ושני יש את מרביתם. מדוע? בסיום שיעור הדף היומי של הרב בצלאל מזרחי בנחל'ה. צפו:
הרב שמעון זוננפלד; דבר מעניין בפרשת כי-תשא: בכל הפרשה יש 189 פסוקים, אך בראשון ושני יש את מרביתם. מדוע? בסיום שיעור הדף היומי של הרב בצלאל מזרחי בנחל'ה. צפו:
לפני 3 ימים
קטע מריקודי השמחה הערב, בחתונת הת' יהושע ב
קטע מריקודי השמחה הערב, בחתונת הת' יהושע ב"ר ישראל גלוברמן מכפ"ח, עב"ג נאוה ב"ר אסי שפיגל מצפת • צילום: ישראל גלנט, COL. צפו:
לפני 5 ימים
"ראינו את הלהט בעיניים, הביאו שטיינגן, שטורעם וברען": ר' העיר שנבחר מחדש בביתר ר' מאיר רובינשטיין, מודה בחגיגת הניצחון לקהילת חב"ד לצד נציג חב"ד החדש ר' מאיר בר לב. צפו:
י"ט אדר א
מטה
מטה "ואהבת" בנחל'ה: יותר מ-700 מאנ"ש טרם הצביעו. בסיעה החב"דית שרצה לראשונה למועצת העיר קריית מלאכי מקווים לקבל כמה שיותר מנדטים
י"ח אדר א
העלאת תמונה
x
גרור תמונה לכאן
או
העלה תמונה