מערכת COL | יום כ"ז אלול ה׳תשע״ו 30.09.2016

"תשליך" עם הרבי ● כתבה וסקירה מרתקת

תהלוכה מרהיבה ומעוררת רושם, בראשה צעד הרבי, הייתה צועדת מדי ראש-השנה לאורך רחוב איסטערן פארקוויי, לעבר האגם שבגן הבוטני, בו היה הרבי עורך את מעמד ה"תשליך": סקירה מאלפת על ה"תשליך" במחיצת הרביי, וגם: תמונות מהבריכות השונות בהן היה הרבי מקיים את ה"תשליך" ● בתוך כך, אמש (חמישי), הופיע הגליון הראשון של הגליון היומי "ליובאוויטש שבליובאוויטש" הכולל תמונות מרהיבות של הרבי, כתבי-יד, קטעי שיחות ייחודיים וקטעי יומן מחודש החגים במחיצת הרבי ● מגזין ראש השנה  להורדה
תהלוכה מרהיבה ומעוררת רושם, בראשה צעד הרבי, הייתה צועדת מדי ראש-השנה לאורך רחוב איסטערן פארקוויי, לעבר האגם שבגן הבוטני, בו היה הרבי עורך את מעמד ה"תשליך". בשנים מאוחרות יותר, נבנתה - לבקשת הרבנית נ"ע - בריכה בסמיכות ל770, ובה היה הרבי עורך את התשליך.

סקירה מאלפת על ה"תשליך" במחיצת רבינו. וגם: תמונות מהבריכות השונות בהן היה הרבי מקיים את ה"תשליך".

בתוך כך, מדי שנה בשנים האחרונות יוצא לאור מדי יום מימי חודש תשרי בחצרות קדשנו הגליון היומי "ליובאוויטש שבליובאוויטש" המופץ בקרב אלפי האורחים על-ידי 'ועד תלמידי התמימים העולמי', המנצח על האירוח הגשמי והרוחני של האלפים.

אמש (חמישי), הופיע הגליון הראשון לשנה זו, הכולל תמונות מרהיבות של הרבי, כתבי-יד, קטעי שיחות ייחודיים וקטעי יומן מחודש החגים במחיצת הרבי.

להורדה: לחצו כאן
הוסף תגובה
0 תגובות
נצפה באתר
עוד באתר
 
העלאת תמונה
x
גרור תמונה לכאן
או
העלה תמונה
ביטול
תייג
טוען תמונות...
שגיאה!
  אישור
  מעלה תמונות...
  התמונות הועלו בהצלחה
  ויפורסמו לאחר אישורן
  התמונות תויגו בהצלחה
  ויוצגו במערכת התמונות
  המשך
  מתוך
  x
  תודה שנרשמת!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  עדכון הנתונים נשמר בהצלחה!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  קיבלנו את בקשתך, לא נשלח יותר הודעות...
  באפשרותך תמיד להתחבר חזרה ולהינות מהעדכונים המעניינים ביותר.