מערכת COL | יום כ"ג אלול ה׳תשע״ו 26.09.2016

השראה רבת הוד בכינוס ה'צאצאים' בגני תקווה ● סיקור, גלריה

"האירוע השרה על כולנו אווירה של, אכן, משפחה אחת גדולה, רבת פארות המסתעפת מגזע אילן בעל שורשים מאד עמוקים. ערב כזה 'מטעין את המצברים' וגורם להתרוממות הנפש ולגאוות יחידה" ●  שורות אלו הם ציטוט תגובת משוב אחת, מבין עשרות תגובות מרגשות שנרשמו ע"י משתתפי 'כינוס הקהל' שהתקיים ביום רביעי ח"י אלול באולם האודיטוריום שבמרכז הבמה בגני תקווה בהשתתפות מאות צאצאים ביניהם שורה של אנשי אקדמיה משפטנים ועו"ד ● הפקה: חברת צבעים תיירות והפקות. צילומים: חיים טויטו  כינוס הצאצאים
השראה רבת הוד בכינוס ה'צאצאים' בגני תקווה ● סיקור, גלריה

"האירוע השרה על כולנו אווירה של, אכן, משפחה אחת גדולה, רבת פארות המסתעפת מגזע אילן בעל שורשים מאד עמוקים. הערב היה מאורגן למופת וניכר שהושקעו בו מחשבה רבה, תכנון מדוקדק וביצוע ללא רבב. ערב כזה 'מטעין את המצברים' וגורם להתרוממות הנפש ולגאוות יחידה".

שורות אלו הם ציטוט תגובת משוב אחת, מבין עשרות תגובות מרגשות שנרשמו ע"י משתתפי 'כינוס הקהל' שהתקיים ביום רביעי ח"י אלול באולם האודיטוריום שבמרכז הבמה בגני תקווה בהשתתפות מאות צאצאים ביניהם שורה של אנשי אקדמיה משפטנים ועו"ד.

למשקיף מן הצד הייתה זו הזדמנות פז להציץ לשליחות הקודש המתקיימת, לאורך השנה כולה הרחק מן הזרקורים, לקירוב ענפי משפחת בית הרב לצור מחצבתם על ידי 'איגוד צאצאי רבנו הזקן'.

כמיטב המסורת של 'איגוד הצאצאים' אכן התקיים האירוע מתוך מחשבה רבה, תכנון מדוקדק ובעיקר אחריות רבה.

האירוע למעשה התחלק לשניים חלקו הראשון הוקדש לקבלת פנים ומפגשים בלובי ה'מרכז' אשר לצד בופה עשיר 'נשתלו' בו אמרות ופתגמים - אשר נבחרו בקפידה - ממשנתו של הסבא הגדול כשברקע נעימות מעולמו המוזיקאלי של סבא מכינורו של ר' מרדכי ברודצקי.

חלקו השני הוקדש לתכנית הערב - שנוהלה בחכמה ובתבונה על ידי הסופר הרב זלמן רודרמן, - כולה מעשה אמן, קטעי נגינה בביצוע המוזיקאים הענקים ר' דניאל זמיר, ר' מרדכי ברודצקי ור' גיל עקיביוב שזורים בקטעי מולטימדיה - תחת הכותרת 'מרגישים קשורים' – צאצאים מספרים על מקומו של הסבא הגדול במשפחתם ועל תרומתו החשובה של ה'איגוד' להעלאת המודעות לקשר משפחתי זה.

במרכז התכנית הרצאה מאלפת של הרב יחזקאל סופר בנושא 'הנקודה היהודית לאורו של סבא'. שבכישרונו המיוחד משכיל למצוא מסילות לליבם ולחברם 'באופן המתקבל' לאחת הנקודות היסודיות שבמשנת סבם רבנו הזקן.

דברי סיכום מפי הרב יצחק מאיר הלפרין מראשי האיגוד, בפתח דבריו מעלה על נס בהתרגשות את אחת המשפחות המשתתפות בהרכב של ארבע דורות, סבא רבה, סבתא, נכדים ונינה תוך שהוא מאחל ברכות חמות לסבא ולמשפחתו ומציין שההשתתפות זו היא ביטוי מיטבי למטרת 'איגוד הצאצאים' להמשכיות וחיבור הדורות, ודוגמה מופתית שמבטאת את מטרת הכינוס שעמד כאמור בסימן 'מרגישים קשורים'.

בהמשך קורא לצאצאים לתת את הדעת ותשומת הלב למצוא דרך לתת ביטוי ו'מקום' בחוג המשפחה לעובדת היותם ענף מאילן גדול רב פארות זה. כך נצליח בעז"ה לשמר את הקשר. את  דבריו הוא סיים בדברי תודה והערכה לאחיו הרב משה צבי הלפרין על עבודה מאומצת והשקעה מרובה ומושכלת, שתוצאותיה הברוכים ניכרו בכל פרט בהצלחת האירוע מושלם.

הערב ננעל במסכת תודות להרב גרשון שנור מנהל בית חב"ד בגני תקווה, שנרתם להצלחת הכינוס תוך ניצול קשריו המיוחדים עם הנהלת 'מרכז הבמה'. לר' שימי סגל על חלקו המכריע בתכנית המולטימדיה, ליוסף גרינוולד שהפיק את תכנית המולטימדיה.

על ההפקה המרשימה: חברת צבעים תיירות והפקות.
צילומים: חיים טויטו
הוסף תגובה
0 תגובות
נצפה באתר
עוד באתר
 
העלאת תמונה
x
גרור תמונה לכאן
או
העלה תמונה
ביטול
תייג
טוען תמונות...
שגיאה!
  אישור
  מעלה תמונות...
  התמונות הועלו בהצלחה
  ויפורסמו לאחר אישורן
  התמונות תויגו בהצלחה
  ויוצגו במערכת התמונות
  המשך
  מתוך
  x
  תודה שנרשמת!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  עדכון הנתונים נשמר בהצלחה!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  קיבלנו את בקשתך, לא נשלח יותר הודעות...
  באפשרותך תמיד להתחבר חזרה ולהינות מהעדכונים המעניינים ביותר.