מערכת COL | יום י"ט אלול ה׳תשע״ו 22.09.2016

ח"י אלול: השר לשעבר גדעון סער התעמק בשיעור חסידות

בקומה ה-40 של מגדלי עזריאלי בתל אביב, נצפה השבוע שר החינוך לשעבר גדעון סער, מתפלפל בלשכתו בשיעור חסידות שעסק בסוגיית "מחשבה על שליטה ושלטון" ● השיעור שנקבע לרגל יום הבהיר ח"י אלול, הינו חלק מרצף שיעורים שעורכת אגודת חסידי חב"ד בחודשים האחרונים ● מה עומד מאחורי המיזם החדש? שיעור חסידות
ח

בקומה ה-40 של מגדלי עזריאלי בתל אביב, נצפה השבוע שר החינוך לשעבר גדעון סער, מתפלפל בלשכתו בשיעור חסידות שעסק בסוגיית "מחשבה על שליטה ושלטון".

השיעור שנקבע לרגל יום הבהיר ח"י אלול, הינו חלק מרצף שיעורים שעורכת אגודת חסידי חב"ד בחודשים האחרונים. הרב אריאל למברג מזכ"ל אגודת חסידי חב"ד סיפר ל-COL כי "מפעים לראות את התופעה שחוזרת על עצמה שוב ושוב: מאז ג' תמוז השנה אנחנו עורכים שיעורי חסידות בתורת הרבי למנכ"לים של משרדי ממשלה ולאישים בעלי השפעה. במסגרת המבצע אנחנו מקפידים לערוך את השיעורים בלשכת השר או המנכ"ל, בכדי שהעובדים יראו ויעריכו.

השיעורים הללו הינם פרי החלטה של אגודת חסידי חב"ד בארצנו הקדושה בראשות הרב יוסף יצחק הכהן אהרונוב לקראת ג' תמוז השנה, לייסד שיעורים בתורת הרבי בלשכות שרי הממשלה, במשרדי הממשלה השונים ובקרב בעלי השפעה ומקבלי ההחלטות, מתוך ידיעה שככל ומקבלי החלטות ובעלי השפעה יחשפו וילמדו את תורת הרבי באופן קבוע, כך יוכלו ללמוד וליישם את הוראות הרבי בנושאים הקריטיים של שלושת השלמויות שלימות העם שלימות התורה ושלימות הארץ.

השיעור נמסר על ידי כרטיסיות לימוד מרתקות של מיזם תורת חיים של צעירי חב"ד כלי משובח דרכו מועברים המסרים באופן הרלוונטי לחיי היום יום, ומגרה מחשבה. ממשרדי אגו"ח מביעים תודה לרב ישראל אשכנזי על העבודה הרבה בבחירת החומרים לשיעורים החשובים.

הוסף תגובה
0 תגובות
נצפה באתר
עוד באתר
 
העלאת תמונה
x
גרור תמונה לכאן
או
העלה תמונה
ביטול
תייג
טוען תמונות...
שגיאה!
  אישור
  מעלה תמונות...
  התמונות הועלו בהצלחה
  ויפורסמו לאחר אישורן
  התמונות תויגו בהצלחה
  ויוצגו במערכת התמונות
  המשך
  מתוך
  x
  תודה שנרשמת!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  עדכון הנתונים נשמר בהצלחה!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  קיבלנו את בקשתך, לא נשלח יותר הודעות...
  באפשרותך תמיד להתחבר חזרה ולהינות מהעדכונים המעניינים ביותר.