מערכת COL
|
יום ד' אלול ה׳תשע״ו
07.09.2016
השלוחות במרכזי הרפואה נערכו לשנה הקרובה
אמש (שלישי) נערך כינוס שלוחות הרבי הפועלות בבתי הרפואה בארץ במסגרת מיזם חב"ד במרכז הרפואי בצעירי חב"ד • במוקד הכינוס עמדו סיכום הפעילות בשנה החולפת עם נשים ועם ילדים בבתי הרפואה, ששיאם היה בקייטנות הקיץ שהסתיימו לא מכבר, בהשתתפות 2,500 ילדים (!) • בפני השלוחות הוצגה התכנית המובנית של חב"ד במרכז הרפואי לשנה הבאה, הכוללת בין היתר מערך של אירועים, שיעורים והרצאות לנשים, ומועדונית קבועה למאות ילדים מדי חודש בחודשו השלוחות במרכזי הרפואה
![השלוחות במרכזי הרפואה נערכו לשנה הקרובה השלוחות במרכזי הרפואה נערכו לשנה הקרובה](https://col.org.il/files/uploads/crop/2016/09/5c31431b26e20_1546732315_news_main_gallery.jpg)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות