מערכת COL
|
יום ג' אלול ה׳תשע״ו
06.09.2016
בפעם ה-34: מראות מלבבים מתלמוד תורה חב"ד נתניה
תלמידי תלמוד תורה חב"ד בנתניה בהנהלת הרב יגאל פרחן פתחו את שנת הלימודים תשע"ז בשעה טובה ומוצלחת. זו שנת הלימודים ה-34 שנפתחת בכתלי הת"ת, מאז נוסד ע"י הרב מנחם וולפא, רב קהילת חב"ד בנתניה ויו"ר המוסדות ● שנת הלימודים הנוכחית נפתחה בגידול משמעותי במספר התלמידים, ובהתחדשות בבעלי תפקידים ואנשי צוות חדשים לתמונות
![בפעם ה-34: מראות מלבבים מתלמוד תורה חב בפעם ה-34: מראות מלבבים מתלמוד תורה חב](https://col.org.il/files/uploads/crop/2016/09/5c314293eb716_1546732179_news_main_gallery.jpg)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות