מערכת COL
|
יום א' אלול ה׳תשע״ו
04.09.2016
30 שנה לחב"ד בדימונה: ראשי העיר מברכים
לרגל 30 שנה להקמת בית חב"ד בדימונה, על ידי שליח הרבי, הרב ישראל גליס, שלחו ראשי העיר בעבר ובהווה את ברכותיהם. מצורפים כאן קישורים לסרטונים של: בני ביטון ראש העיר דימונה, וחבר הכנסת מאיר כהן (יש עתיד), לשעבר ראש העיר דימונה, ולשעבר שר הרווחה צפו בוידאו
![30 שנה לחב 30 שנה לחב](https://col.org.il/files/uploads/crop/2016/09/5c3140af2b708_1546731695_news_main_gallery.jpg)
ברכת ראש העיר לשעבר:
ברכת ראש העיר המכהן:
ברכת ראש העיר המכהן:
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות