מערכת COL
|
יום כ"ט אב ה׳תשע״ו
02.09.2016
בפעם השמינית: מרדכי הלפרין נבחר שוב ליו"ר מירון
בבחירות שהתקיימו אמש לוועד האגודה המנהל את היישוב מירון, נבחר מרדכי הלפרין לכהונה נוספת כיו"ר הוועד. הלפרין זכה ברוב גדול ומבחר לקדנציה שמינית לתפקיד יו״ר מתוכם חמש ברצף. לועד האגודה נבחרו 5 חברים. למקום החממישי זכו 2 חברים במספר קולות זהים, ועל פי התקנון נערכה הגרלה בין השניים יו"ר מירון
![בפעם השמינית: מרדכי הלפרין נבחר שוב ליו בפעם השמינית: מרדכי הלפרין נבחר שוב ליו](https://col.org.il/files/uploads/crop/2016/09/5c313f48bbb2d_1546731336_news_main_gallery.jpg)
מרדכי הלפרין במירון
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות