מערכת COL | יום כ"ד אב ה׳תשע״ו 28.08.2016

הישיבה היחידה שמפעילה ישיבת קיץ ● גלריה

שיעורים, התוועדויות, הרצאות, טיולים, משימות ואתגרים, הם רק חלק מתוכנית עשירה וגדושה של ישיבת הקיץ הפועלת בהצלחה רבה על ידי ישיבות 'תומכי תמימים' בעיר אור יהודה, בראשות הרב שלום דובער הנדל ● למעשה, זו ישיבת חב"ד היחידה בעולם שתלמידיה, על שיעורי א', ב' ו-ג', לא יוצאים לביתם לבין הזמנים, ונהנים מתוכנית קיץ שהוכנה במיוחד עבורם  ישיבת קיץ
הישיבה היחידה שמפעילה ישיבת קיץ ● גלריה
שיעורים, התוועדויות, הרצאות, טיולים, משימות ואתגרים, הם רק חלק מתוכנית עשירה וגדושה של ישיבת הקיץ הפועלת בהצלחה רבה על ידי ישיבות 'תומכי תמימים' בעיר אור יהודה, בראשות הרב שלום דובער הנדל.

למעשה, זו ישיבת חב"ד היחידה בעולם שתלמידיה, על שיעורי א', ב' ו-ג', לא יוצאים לביתם לבין הזמנים, ונהנים מתוכנית קיץ שהוכנה במיוחד עבורם.

במהלך ימי ישיבת הקיץ, נהנו התלמידים משיעורי תורה בנושאים מעניינים, הרצאות מגוונות, התוועדויות עם משפיעים אורחים שהגיעו במיוחד, טיולים, אתגרים וחוויות בלתי נשכחות.
משפיעים אורחים שהתוועדו עם התלמידים, בחלק מימי ישיבת הקיץ, שיתפו את התלמידים ברגעים נדירים במחיצת הרבי וחשפו בפניהם הוראות שזכו לקבל ופנינים משנות לימודיהם ב'קבוצה'.

ישיבת הקיץ מיוחדת זו פועלת כבר מספר שנים בישיבה וזוכה להצלחה כבירה. הורי התלמידים מביעים בכל שנת את תודתם העמוקה להנהלת הישיבה, שלא שוכחת את תלמדיה גם בחופש ומתאימה עבורם מסגרת קיצית חסידית המנעימה את זמן הקיץ.

צפו בגלריה מישיבת הקיץ של ישיבות תומכי תמימים באור יהודה.
הוסף תגובה
0 תגובות
נצפה באתר
עוד באתר
 
העלאת תמונה
x
גרור תמונה לכאן
או
העלה תמונה
ביטול
תייג
טוען תמונות...
שגיאה!
  אישור
  מעלה תמונות...
  התמונות הועלו בהצלחה
  ויפורסמו לאחר אישורן
  התמונות תויגו בהצלחה
  ויוצגו במערכת התמונות
  המשך
  מתוך
  x
  תודה שנרשמת!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  עדכון הנתונים נשמר בהצלחה!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  קיבלנו את בקשתך, לא נשלח יותר הודעות...
  באפשרותך תמיד להתחבר חזרה ולהינות מהעדכונים המעניינים ביותר.