מערכת COL | יום י"ג אב ה׳תשע״ו 17.08.2016

יום הפתיחה בקעמפ 'גן ישראל' השלוחים הצעירים ● גלריה

בפעם ה-11 ברציפות, קעמפ גן ישראל השלוחים הצעירים שע"י צעירי אגודת חב"ד בראשות הרב יוסף יצחק אהרונוב פתח את שעריו ל-180 ילדי השלוחים בארץ הקודש ● לקול צלילי הקעמפ קיבלו בשמחה את הבאים צוות המדריכים ● לאחר שרשרת חיול – בה מתחיל הילד ונהפך לחייל מן המניין, התקיים כינוס הפתיחה השלוחים הצעירים   השלוחים הצעיריםכל הדיווחים, העדכונים והגלריות מקעמפ "צעירי השלוחים" >>>
יום הפתיחה בקעמפ 'גן ישראל' השלוחים הצעירים ● גלריה
לייבי ששונקין וזלמן אייזנבאך לא אמורים להיפגש במשך השנה. הראשון הוא שליח צעיר ממטולה הצפונית, שם הוא עוזר לאביו בעבודת הקודש בעיירה הצפונית, והאחר הוא שליח צעיר בנקודה הדרומית בישראל, העיר התיירותית אילת. מרחק הנסיעה בעיניהם הוא כשמונה שעות! ומשא השליחות הכבד אותו הם נוטלים על כתפיהם לא מותיר בידם זמן פנוי לפגישות חברים.

אבל אתמול הם נפגשו, באחווה חסידית ומתוך תחושת שליחות עילאית בפתיחה המיוחדת של קעמפ גן ישראל – השלוחים הצעירים, המתקיים בקמפוס המפואר של ישיבת "צביה" בדימונה, תחת הנהלת צעירי אגודת חב"ד בראשות הרב יוסף יצחק הכהן אהרונוב.

הם נפגשו גם עם חבריהם מיישובי השומרון, ערי הגליל והגולן ומשאר מוקדי חב"ד בישראל. כמובן שגם אחיהם מרחבי תבל נענו בשמחה לפקודה ונרשמו לקעמפ המיוחד בעולם – קעמפ שהוא משפחה.

את החיילים קיבלו בשטח המפקדים הנמרצים, ויחד הם חגו במעגלי ריקוד "שלוחי אדוננו" השלוחים הבוגרים – האבות, והילדים – השלוחים הצעירים.

לאחר שרשרת חיול צבאית במיוחד, בה קיבלו החיילים את דרגתם ואת מקומם בקעמפ, רצו החיילים ל'זאל' לרגל כינוס הפתיחה המיוחד. הגנרלים, הת' עזריאל שיימוס ולוי אברמוביץ הנהיגו את כללי ההנגה בקעמפ כיאות לחייל בצבאות ה'; המרכזים, הת' לייב שטראסברג, מנדי רייניץ ואלי שוחט, הלהיבו את החיילים על גודל הזכות והחובה בתפקידם המיוחד, וקציני הלימודים הת' שמוליק בוטמן וישראל אלמליח השיקו את אלבום המדבקות המיוחד, בו יזכו החיילים לאחר ביצוע המשימות ולימוד בשקידה והתמדה.

הרב נפתלי ליפסקר מאגף הסניפים בצא"ח הגיע למקום והתרשם מאופי הפעילות ומהשטח המרווח והמפואר. הוא העביר את תודת מאה וחמישים הורי השלוחים בארץ למנהלי הקעמפ הת' אוריה ג'ורי, לוי גליס וישראל שוחט על ההשקעה והמאמצים הנרחבים שהובילו לפתיחת הקעמפ בפעם האחד עשר ברציפות, וכן לשליח הרבי "המארח" הרב ישראל גליס על העזרה הרבה בהשגת הקמפוס והאישורים.

צוות המשב"קים עמל לסדר את חדר האוכל כיאה וכיאות לחיילים צעירים, והם ניגשו בשמחה לאכול את הארוחה הראשונה בקעמפ. החיילים ישבו סביב שולחנות ערוכים, ונהנהו מארוחה איכותית מזינה וטעימה.

מסדר יציאה ופעילות שחייה בבריכה חתמו את היום הראשון בקעמפ, כמובן מבלי להרחיב אודות צוות ההויי של הקעמפ שערך "תכנית ערב" קעמפיסטית ומיוחדת.

את הלילה הראשון בקעמפ לנו החיילים בחדרי האירוח המפוארים והממוזגים של הקמפוס, בצבירת כוחות ליום המחר.
הוסף תגובה
0 תגובות
נצפה באתר
עוד באתר
 
העלאת תמונה
x
גרור תמונה לכאן
או
העלה תמונה
ביטול
תייג
טוען תמונות...
שגיאה!
  אישור
  מעלה תמונות...
  התמונות הועלו בהצלחה
  ויפורסמו לאחר אישורן
  התמונות תויגו בהצלחה
  ויוצגו במערכת התמונות
  המשך
  מתוך
  x
  תודה שנרשמת!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  עדכון הנתונים נשמר בהצלחה!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  קיבלנו את בקשתך, לא נשלח יותר הודעות...
  באפשרותך תמיד להתחבר חזרה ולהינות מהעדכונים המעניינים ביותר.