מערכת COL
|
יום י"ב אב ה׳תשע״ו
16.08.2016
תמונת היום
מאות השתתפו בהכנסת ספר תורה וחנוכת בית כנסת חב"ד לצעירים 'בית מנחם' ברחובות, וגם ראש עיריית רחובות מר רחמים מלול הגיע לברך ● מימין לשמאל: ר' שמואל אייזנברג תורם ספר התורה, ראש העיר מר רחמים מלול, המד"א של קהילת חב"ד רחובות וסגן מזכיר בי"ד רבני חב"ד הרב מ"מ גלוכובסקי, ר' איציק שמואלי והרב יחיאל גלוכובסקי ● על ההפקה: חברת צבעים תיירות והפקות, צילום: חיים טויטו ● גלרייה נרחבת תפורסם בע"ה בהמשך
![תמונת היום תמונת היום](https://col.org.il/files/uploads/crop/2016/08/5c313063ab138_1546727523_news_main_gallery.jpg)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות