מערכת COL
|
יום ח' אב ה׳תשע״ו
12.08.2016
כפר חב"ד: נבחרו גבאים לבית הכנסת 'רייטשיק שול'
בבית הכנסת 'רייטשיק שול' בכפר חב"ד נערכו אמש (חמישי) בחירות לגבאיי בית הכנסת. בתום ספירת הקולות, נבחרו שלושה מחברי הקהילה לשמש כגבאים: ר' צביקה אברמוביץ', ר' אבי מלכא ור' מוטי פרידמן. יצויין, כי פרידמן ומלכא משמשים כגבאי בית הכנסת מיום הקמתו, מזה כ-4 שנים, וכעת הם נבחרו שוב לכהונה נוספת ואליהם הצטרף אברמוביץ.
![כפר חב כפר חב](https://col.org.il/files/uploads/crop/2016/08/5c312eba2b2fe_1546727098_news_main_gallery.jpg)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות