מערכת COL
|
יום ז' אב ה׳תשע״ו
11.08.2016
בית חב"ד חברון זקוק לכם ● זה הזמן להושיט להם יד ולעזור
כבר התרגלנו לראות כיצד בית חב"ד חברון ניצב במוקד הטרור הפלסטיני, כשהיישוב היהודי מותקף שם שוב ושוב ר"ל ● בחברון פועלים מספר שלוחים מסורים הפועלים ללא לאות במשך כל ימות השבוע מסביב לשעון, כשלעתים הדבר כרוך גם בחירוף נפש כפשוטו, בשל המצב הבטחוני באזור ● בימים אלו יצא בית חב"ד חברון בקמפיין התרמה למען 'בית חיה מושקא' על שם הילדה חיה מושקא עטיה ז"ל, לשם הרחבת וביסוס הבניין שמשמש כמגדלור עבור כל תושבי קריית ארבע-חברון והאורחים הרבים שבאים לחזק את ידי המתיישבים והחיילים שבחברו ● זה הזמן להירתם ולתת להם יד בגיוס הסכום הנדרש: 250,000 ש"ח לתרומה מקוונת
![בית חב בית חב](https://col.org.il/files/uploads/crop/2016/08/5c312e538b7e4_1546726995_news_main_gallery.gif)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות