מערכת COL | יום י"ג תמוז ה׳תשע״ו 19.07.2016

כפר חב"ד: מסיבת סיום בחיידר "אוהלי תורה אוהלי מנחם"

חגיגת סיום שנת הלימודים וסיום מבצע "דעם רעבינס' קינדער לימוד בע"פ, נערכה בליל י"ב תמוז חג הגאולה, באולם המרווח והחדש של החיידר ● את האירוע כבדו בנוכחותם המד"א הרב מאיר אשכנזי חברי ההנהלה המשפיע הרב זלמן גופין והמשפיע הרב מנחם מענדל גורביץ ויו"ר הוועד ר' שמעון רבינוביץ  מסיבת סיום
כפר חב
חגיגת סיום שנת הלימודים וסיום מבצע " דעם רעבינס' קינדער לימוד בע"פ" ליל י"ב תמוז חג הגאולה, נערכה באולם המרווח והחדש של החדר אוירת חג, התלמידים מרוגשים, מרגישים שהחגיגה הגדולה שייכת לכל אחד מהם.

מסיבת סיום היא לא רק סיום. אלא מנוף לקבלת החלטה אצל התלמידים שבעז"ה בשנה הקרובה גם אני אזכה לשבת ליד הבמה בתור חתן או סגן, בחגיגה סוכמו מספר הנקודות שיש לכל אחד, את הנקודות אוספים ע"י לימוד בע"פ: תניא, משנה וגמרא, אך גם ע"י משימות חסידיות לאורך כל השנה על ידי המנהל החינוכי הרב יוסף הרשקוביץ.

כל אחד יוצא מהחגיגה מרוצה ושמח שבזכות הלימוד והשינון ודאי שגורם הוא נחת לרבי ולמשפחתו.

המנחה - המחנך ושליח הרבי לפארק העסקים בלוד הר' משה הורביץ שדיבר בהתלהבות חסידית על גודל יום זה - שמסירות נפש של הרבי שייכת לכולנו.

את האירוע כבדו בנוכחותם המד"א הרב מאיר אשכנזי חברי ההנהלה המשפיע הרב זלמן גופין והמשפיע הרב מנחם מענדל גורביץ ויו"ר הוועד ר' שמעון רבינוביץ.

החגיגה נפתחת בדבר מלכות - הקראת מכתבו של הרבי לחיידר אוה"ת ע"י המנהל הרה"ח ר' בן ציון וישצקי שריתק את הקהל כשסיפר את שאירע בביתם כשבאו לעצור את אביו הרה"ח איש מסה"נ ר' משה וישצקי ע"ה ועל המילים האחרונות שאמר להם מול עיני שוטרי הק.ג.ב באידיש שיהיו חזקים בתורה ומצוות. זה מה שעמד לו בראש ברגע כל כך קשה.

לאחר מכן חולקו ע"י הצוות החינוכי והרבנים תעודות ההוקרה לחתני התורה וסגניהם.

לאחר מכן נשא דברים המד"א הרב אשכנזי על כך שעיקר מס"נ של הרבי הקודם הי' על חינוך ילדים, וזהו המיוחד שבחדר על טהרת הקודש שלומדים רק עניני קדושה. לאחר ניגוני שמחה ודביקות שנוגנו ע"י הנגן טרבניק, המתאימים לאוירת התוועדות מרכזית זו.

לאחר מכן נשא דברים יו"ר הועד הרה"ח שמעון רבינוביץ שחיזק את התלמידים להתמיד ולשנן במס"נ ולגרום לרבי להתפאר בנו.

לאחר מכן ראו התלמידים מצגת סיכום שנת הלימודים - שיעורים בכיתות - התוועדויות, טיולים ועוד, שנערכה ע"י התלמידים מכיתה הגבוהה.

לאחר מכן צפו התלמידים ברוב קשב להצגה מיוחדת ששמה "כהונה בסכנה" מאת ר' מנחם שרון וצוות מיוחד שהביא עימו המתארת את מאבק הכהנים על טוהר יחוסם מול הצדוקים בסוף ימי בית שני.

לאחר מכן בין התלמידים נערכה הגרלה על כרטיס טיסה לרבי, זכה בו התלמיד מנחם מענדל קנלסקי מכיתה ה' 1
הוסף תגובה
0 תגובות
נצפה באתר
עוד באתר
 
העלאת תמונה
x
גרור תמונה לכאן
או
העלה תמונה
ביטול
תייג
טוען תמונות...
שגיאה!
  אישור
  מעלה תמונות...
  התמונות הועלו בהצלחה
  ויפורסמו לאחר אישורן
  התמונות תויגו בהצלחה
  ויוצגו במערכת התמונות
  המשך
  מתוך
  x
  תודה שנרשמת!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  עדכון הנתונים נשמר בהצלחה!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  קיבלנו את בקשתך, לא נשלח יותר הודעות...
  באפשרותך תמיד להתחבר חזרה ולהינות מהעדכונים המעניינים ביותר.