מערכת COL
|
יום ח' תמוז ה׳תשע״ו
14.07.2016
למעלה ממאה נערים מישראל במחנה חב"ד לנוער בתאילנד
השבוע נפתח מחנה הקיץ של חב"ד לנוער שבמסגרת צא"ח בראשות הרב מנדי קנייבסקי והרב משה שילת • משתתפי המחנה התמידו לקחת חלק לאורך השנה בשיעורים עם השלוחים בעירם ובהתנדבות בבתי חב"ד. כעת הם נסעו יחד לתאילנד במזרח הרחוק • למעלה ממאה נערים במחנה, מלווים בשלוחים לנוער בערים השונות: הרב יורי בירמט, בקריית גת; הרב יוסי גולדשטיין, קריית ביאליק; הרב משה חזן, כפר סבא; הרב איתי נגר, אשקלון; הרב שולם סגל, לוד • בתום מספר ימם של חוויה רוחנית וגשמית אנו מתכבדים להגיש טעימה ראשונה של תמונות ממחנה הקיץ חב"ד לנוער
![למעלה ממאה נערים מישראל במחנה חב למעלה ממאה נערים מישראל במחנה חב](https://col.org.il/files/uploads/crop/2016/07/5c31246f1a5c8_1546724463_news_main_gallery.jpg)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות