מערכת COL
|
יום כ"ח סיון ה׳תשע״ו
04.07.2016
צוות מחנה הקיץ "גן ישראל" בפגישת היערכות • גלריה
צוות הקעמפ הוותיק "גן ישראל" המתקיים מדי שנה בפארקסוויל התכנסו ליום היערכות לקראת הקעמפ • נשא דברים הרב אברהם שם-טוב, יו"ר אגודת חסידי חב"ד העומד גם בראש מחנה הקיץ • רגע מרגש נרשם כאשר פסיכולוג שהגיע להדריך את אנשי הצוות כיצד לנהוג עם הילדים סיפר כי היה בעצמו חניך הקעמפ לפני שנים רבות • "אמנם איני בא מבית חב"די", סיפר, "אך את המנוני הקעמפ אני זוכר ומנגן עד היום" • גלריה נרחבת גן ישראל
![צוות מחנה הקיץ צוות מחנה הקיץ](https://col.org.il/files/uploads/crop/2016/07/5c311e920bc25_1546722962_news_main_gallery.jpg)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות