מערכת COL | יום כ"ה סיון ה׳תשע״ו 01.07.2016

תגובה הולמת לרצח הילדה בקריית ארבע ● הרב יוסף הרטמן

תגיות: יוסף הרטמן
"אני שואל: האם זו תגובה הולמת לרצח ילדה בביתה בארץ ישראל?! שר הביטחון, מטיל "כתר" על הכפר בני-נעים ממנו הגיע הרוצח המתועב, ותישלל זכות העבודה ממשפחתו. נו... באמת... זה ימנע את הטבח הבא חס ושלום?! הגיע הזמן לייבש את "הביצה" ולא לטפל בקטילת היתושים!" ● הרב יוסף הרטמן מנחלת-הר-חב"ד במכתב נוקב  למכתב המלא
תגובה הולמת לרצח הילדה בקריית ארבע ● הרב יוסף הרטמן
הרב יוסף הרטמן בציון קברה של הרבנית מנוחה רחל בעיר חברון (ארכיון)
יוסף הרטמן

בשעה ששורות אלו נכתבות, נערכת בבית העלמין העתיק בחברון הלווייתה של הילדה הטהורה והצדיקה הלל יפה אריאל הי"ד בת ה13 שנרצחה באכזריות מזוויעה, בדם קר ע"י חיית אדם ימ"ש.

כרגיל ה"תגובות" זורמות....עובר יום-יומיים והכול נשכח ח"ו עד לרצח הבא היה לא תהיה! כבוד ראש הממשלה קורא ל"ראש הרשות הפלשתינאית" ל"גנות" את הרצח.... הוא הרי המטיף והמעודד את הרצח בהסתה הבלתי פוסקת שלו... . אני שואל: האם זו תגובה הולמת לרצח ילדה בביתה בארץ ישראל?! שר הביטחון, מר אביגדור ליברמן, מטיל "כתר" על הכפר בני-נעים ממנו הגיע הרוצח המתועב תישלל זכות העבודה ממשפחתו. נו... באמת... זה ימנע את הטבח הבא חס ושלום?! הגיע הזמן לייבש את "הביצה" ולא לטפל בקטילת ה"יתושים"!

כתבנו בעבר כמה פעמים, אנו מצטרפים לקריאה ולתביעה הצודקת וההגיונית של ראשי המועצות ביו"ש ורה"מ של קריית ארבע. להפסיק עם הדבורים והתגובות המינוריות בכפפות משי. דרושות תגובות אמיתיות הולמות שיכאיבו לצד האויב ויוציאו את האוויר מהמאבק שלו נגדנו. חובה להתחיל מיד בתנופת בניה אדירה בחברון בקריית ארבע ובכל יו"ש!

זו תגובה יהודית הולמת! הרוצחים הנתעבים חפצים לעקור אותנו מכל א"י, כולל: יפו לוד ואשקלון. בניה מאסיבית תבהיר להם ולעולם כי אנו נחושים בדעתנו לחיות כאן לנצח, במולדתנו היחידה בארצנו הקדושה שניתנה לנו ע"י הבורא לנחלת עולמים. 15 שנים(!!!) לא בנו אף בית ליהודי -חברון. גם הבתים שנרכשו ע"י המתנחלים כחוק ושולם עבורם הון עתק לא מרשים לחרפתנו,ליהודים לגור בהם. בעוד הערבים בונים בחברון הערבית בתנופה אדירה ובכל שטחי c.ובכל יהודה ושומרון.

א. חובה על כבוד ראש הממשלה, מר בנימין נתניהו ושריו להכריז מיד כי: "לעולם לא תקום כאן מדינה לרוצחים בין הירדן והים.!" הסיסמא הכוזבת והמסוכנת של "שתי מדינות לשני עמים" גורמת למוטיבאציה להמשיך בהסתה ובטרור רצחני כדי לקדם את ה"יעד" הזה. כאשר ידעו אויבינו ושונאינו כי אין להם סיכוי ל"מדינה" בתוך שטח א"י יפסיקו עם הטרור. כפי שהיה המצב עד "הסכמי קעמפ דויד" האומללים ובעיקר עד "הסכם אוסלו" שגרם להגברת מסע הטרור כידוע לכולם. מר נתניהו יודע טוב מאיתנו כי מדינת טרור בסמוך לפתח תקווה וכפר סבא תסכן בפועל ממש את קיומה של מדינת ישראל.כל הארץ תיהפך ל"שדרות".....חס ושלום!

אם נשכיל לטפל בנחישות בייבוש ה"ביצה" לא יהיו "יתושים!"

מלבד שתי התגובות ההולמות, ההגיוניות הנ"ל, כמובן יש לפעול ביד קשה כנגד הרוצחים, כגון:
פיצוץ בתיהם תוך 24 שעות, גירוש בני משפחותיהם, לא להחזיר את הגופות, כדי שלו יהפכו אותם ל"גיבורים" בהלוויות ענק המעודדות את הצעירים ומשלהבות את דמיונם להצטרף ל"שאהידים".....ביטול כל ההטבות לרגל הראמאדן. החזרת המחסומים ביהודה ושומרון והגברת הבידוק הביטחוני.סגירת תחנות רדיו ומסגדים בהם מטיפים בימי שישי בעיקר לרצח יהודים, חס וחלילה.

בעזרת השם "עלה נעלה ויירשנו אותה" כפי שקראנו בתורה בשבוע שעבר פרשת שלח.

בתודה ובכבוד רב

יוסף הרטמן
שדרות ירושלים 156-5
קריית מלאכי 83033


הוסף תגובה
0 תגובות
נצפה באתר
עוד באתר
 
העלאת תמונה
x
גרור תמונה לכאן
או
העלה תמונה
ביטול
תייג
טוען תמונות...
שגיאה!
  אישור
  מעלה תמונות...
  התמונות הועלו בהצלחה
  ויפורסמו לאחר אישורן
  התמונות תויגו בהצלחה
  ויוצגו במערכת התמונות
  המשך
  מתוך
  x
  תודה שנרשמת!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  עדכון הנתונים נשמר בהצלחה!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  קיבלנו את בקשתך, לא נשלח יותר הודעות...
  באפשרותך תמיד להתחבר חזרה ולהינות מהעדכונים המעניינים ביותר.