מערכת COL
|
יום כ"ח ניסן ה׳תשע״ו
06.05.2016
"הצרות של היהודי שבא אליי - נעשות צרות שלי"... ● צפו בוידאו
מרכז התקשורת החב"די - COL מתכבד להגיש כמידי שבוע את התוכנית "מוצ"ש חי" עם הרב שמואל בוטמאן מנהל 'צעירי-אגודת-חב"ד' המרכזית לקראת פרשת השבוע הקרבה - תשא ● הסיפור השבועי: סיפור מיוחד על הרבי ● וגם: פנינים לקראת פרשת השבוע ● תוכנית "מוצ"ש חי" מוגשת כבר למעלה שמונה שנים ברציפות וזוכה לפופולריות רבה בקרב אלפי צופים קבועים מהעולם, ביניהם שלוחים רבים מוצ"ש חי - אמור
תמונה נדירה של הרבי. צילום: באדיבות מכון אבנר
צפו בוידאו
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות