מערכת COL
|
יום י"ד ניסן ה׳תשע״ו
22.04.2016
כבוד: בי"ס 'בית מנחם' בלוד במקום הראשון בבחינות המיצ"ב
יש כבוד: בי"ס חב"ד 'בית מנחם' בשכונת 'גני אביב' בלוד זכה במקום הראשון בבחינות המיצ"ב בעיר ● דוח המיצ"ב מורכב משני חלקים: מבחני הישגים, ושאלוני האקלים והסביבה הפדגוגית. בערים רבות בישראל נרשמה מגמת שיפור מתמדת, כשבעיר לוד כאמור, בי"ס 'בית מנחם' זוכה למקום הראשון והיוקרתי בזכות רמת הלימודים הגבוהה במקום ● למקום השלישי והמכובד אף הוא, הגיע בי"ס חב"ד בנות ב' שבשכונת חב"ד בעיר ● לתצלום הדוח
![כבוד: בי כבוד: בי](https://col.org.il/files/uploads/crop/2016/04/5c30fd863e5b7_1546714502_news_main_gallery.png)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות