מערכת COL
|
יום י"ב ניסן ה׳תשע״ו
20.04.2016
קראון הייטס: רבני השכונה, אנ"ש ואורחים בהכנסת ס"ת
בצהרי יום הבהיר י"א בניסן, התקיימה הכנסת ספר תורה חגיגית לקהילת בית הכנסת "בית שמואל תנחום" בהנהגתו של הרב שמואל קופרמן ● משפחות וינטר - בייטש הקדישו את ספר התורה לע"נ מרת חנה וינטר ע"ה שנפטרה בדמי ימיה לפני שנתיים ● את האותיות האחרונות כתב בעלה ר' מנחם מענדל הכהן וינטר, מתפלל חשוב בבית הכנסת, כשלצידו בני ובנות המשפחה הכנסת ספר תורה
![קראון הייטס: רבני השכונה, אנ קראון הייטס: רבני השכונה, אנ](https://col.org.il/files/uploads/crop/2016/04/5c30256e4dba0_1546659182_news_main_gallery.jpg)
צילום: מנדי טולנדו
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות